Jabra 4093-413-279 hoofdtelefoon/headset Bedraad Hoofdband Kantoor/callcenter USB Type-A Bluetooth Zwart
Jabra 4093-413-279, Bedraad, Kantoor/callcenter, 50 – 20000 Hz, 45 g, Headset, Zwart
9 op voorraad
€197,00
9 op voorraad
Beschrijving
Maak kennis met Jabra Engage 40, de nieuwe generatie headsets voor contactcenters. Verbetering van de klanttevredenheid ligt nu in jouw handen. Onze Engage+-software biedt intelligente gespreksinformatie in realtime, zodat je agents effectievere gesprekken kunnen voeren en klanten een betere ervaring krijgen. Met innovatieve spraakoptimalisatie en gehoorbescherming, gecombineerd met een krachtig systeem met 2 microfoons, krijgt de algehele audio-ervaring een kolossale boost. Aan je comfort is ook gedacht met het ultra-lichtgewicht en toch duurzame ontwerp, de verstelbare pasvorm en de uiterst comfortabele oorkussens voor betere geluidsisolatie. Jij concentreert je op de zaken die ertoe doen. Wij zorgen voor de rest.
| Type product | Headset |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Headset type | Monauraal |
| Muziek afspelen | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-connector | USB Type-A |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Frequentie microfoon | 100 – 14000 Hz |
| Aantal microfoons | 2 |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 – 55 °C |
| Breedte | 167 mm |
| Hoogte | 54 mm |
| Breedte verpakking | 185 mm |
| Hoogte verpakking | 249 mm |
| Veiligheidsblad | Ja |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bedieningstoetsen | Volume +, Volume – |
| HD-stem | Ja |
| USB-aansluiting | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Maximum input vermogen | 30 mW |
| Diameter van de luidspreker | 2 cm |
| Microfoontype | Boom |
| Gevoeligheid microfoon | -38 dB |
| Temperatuur bij opslag | -5 – 55 °C |
| Diepte | 160 mm |
| Gewicht | 45 g |
| Diepte verpakking | 50 mm |
| Garantiekaart | Ja |









Er zijn voor dit product nog geen reviews.