Indesit SI6 2 W koelkast Vrijstaand 323 l E Wit
Indesit SI6 2 W, 323 l, SN-T, 37 dB, E, Wit
Voorraad:
8 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€901,00
8 op voorraad
Beschrijving
Indesit SI6 2 W. Nettocapaciteit koelkast: 323 l, Klimaatklasse: SN-T, Geluidsniveau: 37 dB. Aantal planken koelkast: 5, Aantal groente lades: 1. Soort lamp: LED. Deurscharnieren: Rechts. Jaarlijks energieverbruik: 113 kWu, Energie-efficiëntieklasse: E. Gewicht: 51 kg. Kleur van het product: Wit
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Aantal planken koelkast | 5 |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast | 323 l |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Thermostaat | Ja |
| Deur open alarm | Nee |
| Soort lamp | LED |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Netbelasting | 100 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 595 mm |
| Hoogte | 1670 mm |
| Breedte verpakking | 640 mm |
| Hoogte verpakking | 173,5 mm |
| Kleur van het product | Wit |
| Aantal groente lades | 1 |
| Plankmateriaal | Glas |
| Ingebouwde functie | Nee |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsniveau | 37 dB |
| Instelbare thermostaat | Ja |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Temperatuur alarm | Nee |
| Snoerlengte | 2 m |
| Jaarlijks energieverbruik | 113 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 1,5 A |
| Diepte | 645 mm |
| Gewicht | 5,1 kg |
| Diepte verpakking | 725 mm |
| Gewicht verpakking | 5,29 kg |














Er zijn voor dit product nog geen reviews.