Indesit D2I HD526 A Ingebouwd 14 couverts E
Indesit D2I HD526 A, Ingebouwd, Volledige grootte (60 cm), Knoppen, 1,3 m, 1,55 m, 1,5 m
20 op voorraad
€482,00
20 op voorraad
Beschrijving
Indesit D2I HD526 A. Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Productafmeting: Volledige grootte (60 cm), Soort bediening: Knoppen. Aantal couverts: 14 couverts, Geluidsemissieklasse: C, Geluidsniveau: 46 dB. Energie-efficiëntieklasse: E, Waterconsumptie per cyclus: 9,5 l, Energieverbruik per 100 cycli: 95 kWu. Breedte: 598 mm, Diepte: 555 mm, Gewicht: 35,5 kg
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Snoerlengte | 1,3 m |
| Lengte afvoerslang | 1,5 m |
| Bestek compartiment type | Mand |
| Aantal wasprogramma's | 9 |
| Geluidsniveau | 46 dB |
| Temperatuur (max) | 65 °C |
| Startvertraging | 12 uur |
| Glansmiddel indicator | Ja |
| Waterconsumptie per cyclus | 9,5 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 555 mm |
| Productafmeting | Volledige grootte (60 cm) |
| Soort bediening | Knoppen |
| Lengte watertoevoerslang | 1,55 m |
| Aantal couverts | 14 couverts |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Afwasprogramma's | Dagelijks 50 °C, Eco 50°C, Hygiëne, Intensief 65 °C, Gemengd, Nacht, Voorwassen, Snel, Self-Clean 65°C |
| Duur cyclus | 215 min |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Zout indicator | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Netbelasting | 1900 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 598 mm |
| Gewicht | 35,5 kg |







Er zijn voor dit product nog geen reviews.