iiyama T2455MSC-B1 beeldkrant Digitale signage flatscreen 61 cm (24″) LED 400 cd/m² Full HD Zwart Touchscreen
iiyama T2455MSC-B1, Digitale signage flatscreen, 61 cm (24″), LED, 1920 x 1080 Pixels
Voorraad:
18 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€420,00
18 op voorraad
Beschrijving
iiyama T2455MSC-B1. Productontwerp: Digitale signage flatscreen. Beeldschermdiagonaal: 61 cm (24″), Display technologie: LED, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, Helderheid: 400 cd/m², HD type: Full HD, Touchscreen. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 61 cm (24") |
|---|---|
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| HD type | Full HD |
| Soort paneel | IPS |
| Touchscreen technologie | Projected capacitive-systeem |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,274 x 0,274 mm |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Aantal USB-aansluitingen | 2 |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 1 W |
| Kleur van het product | Zwart |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 18 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Schermbreedte | 566 mm |
| Display hoogte | 337,5 mm |
| Kleur onderkant | Zwart |
| Certificaten van naleving | RoHS, WEEE |
| Display technologie | LED |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Touchscreen | Ja |
| LED backlight-type | Direct-LED |
| Responstijd | 5 ms |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16.78 miljoen kleuren |
| Aantal displays | 1 |
| Hardheid oppervlak | 7H |
| DVI-poort | Nee |
| USB-poort | Ja |
| USB-versie | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Productontwerp | Digitale signage flatscreen |
| Model | Horizontaal |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Bedoeld voor | Commercieel |
| Stroomverbruik (in standby) | 1,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Display diepte | 43,5 mm |
| Display gewicht | 4,4 kg |
| Basismateriaal | Metaal |































Er zijn voor dit product nog geen reviews.