iiyama ProLite T2754MSC-B1AG computer monitor 68,6 cm (27″) 1920 x 1080 Pixels Full HD LED Touchscreen Multi-gebruiker Zwart
iiyama ProLite T2754MSC-B1AG, 68,6 cm (27″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LED, 4 ms, Zwart
13 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €598,00.€549,00Huidige prijs is: €549,00.
13 op voorraad
Beschrijving
iiyama ProLite T2754MSC-B1AG. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27″), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LED, Responstijd: 4 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. Ingebouwde USB-hub, Versie USB-hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| Touchscreen | Ja |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| LED backlight | Ja |
| Touchscreen technologie | Projected capacitive-systeem |
| Contrast ratio (dynamisch) | 80000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | Nee |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Audio-ingangen | 1 |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Verstelbare hoogte (max) | 29,8 cm |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Breedte verpakking | 688 mm |
| Hoogte verpakking | 477 mm |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI, USB |
| Effectieve beelddiameter | 597,89 x 336,31 mm |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LED |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 4 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16.78 miljoen kleuren |
| Touch screen type | Multi-gebruiker |
| Touch technologie | Multi-touch |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,311 x 0,311 mm |
| AMD FreeSync | Nee |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Kleur van het product | Zwart |
| HDMI | Ja |
| Aantal upstream-poorten | 1 |
| USB Touch port | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDCP | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Bereik kantelhoek | -5 – 90° |
| Stroomverbruik (typisch) | 27 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 60 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 90 procent |
| Gewicht (met standaard) | 6,6 kg |
| Diepte verpakking | 204 mm |
| Gewicht verpakking | 8,4 kg |
| Duurzaamheidscertificaten | ErP |
| Certificaten van naleving | CE, REACH, RoHS, WEEE |
| Merk |































Er zijn voor dit product nog geen reviews.