HyperX Armada 27 QHD Gaming Monitor
Ontdek de eerste[1] gaming monitors met meegeleverde monitorkop en ergonomische arm[2]. Stop met zoeken naar geschikte bevestigingen en besteed de gewonnen tijd aan het genieten van het geweldige beeld van de QHD Armada 27 met DisplayHDR™ 400. De 165 Hz refresh rate en 1 ms[3] responstijd dragen bij aan een vloeiende kijkervaring. Verbeter je gaming ervaring met NVIDIA® G-SYNC®[4], dat tearing, hapering en vertraging van het beeld voorkomt.
12 op voorraad
€450,00
12 op voorraad
Beschrijving
Jouw ruimte, op jouw maniernHyperX Armada Gaming Monitors zijn de eerste[1] gaming monitors met meegeleverde monitorkop en ergonomische arm[2]. Bespaar jezelf de moeite van het zoeken naar een geschikte bureaubevestiging en besteed de gewonnen tijd aan het genieten van het geweldige beeld van de QHD Armada 27 met DisplayHDR™ 400. Over tijd gesproken: de refresh rate van 165 Hz en responstijd van 1 ms [3] kunnen net die split seconds opleveren die het verschil maken tussen winnen of respawnen. Verbeter je gaming ervaring met NVIDIA® G-SYNC®[4], dat tearing, hapering en vertraging van het beeld voorkomt. Omarm de voordelen en de ruimtebesparende veelzijdigheid van de HyperX Armada 27 Gaming Monitor en ergonomische arm.
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 165 Hz |
| Backlight type | Edge LED |
| Helderheid (typisch) | 400 cd/m² |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Frequentiebereik verticaal | 48 – 165 Hz |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Kleurbereik | 95 procent |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| NVIDIA G-SYNC-type | G-SYNC |
| HP-segment | Thuis |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| HDMI | Ja |
| HDMI versie | 2.0 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Horizontaal draaibaar | -180 – 180° |
| Bereik kantelhoek | 25 – 60° |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Soort voeding | Intern |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 – 80 procent |
| Gewicht (met standaard) | 3,6 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 62,2 mm |
| Breedte verpakking | 696 mm |
| Hoogte verpakking | 446 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Snelstartgids | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Hoogte | 364 mm |
| Diepte | 622 mm |
| UNSPSC-code | 43211902 |
| Resolutie | 2560 x 1440 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | Quad HD |
| Responstijd | 1 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| LED backlight | Ja |
| Schermhelderheid (piek) | 450 cd/m² |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| Gleurengamma DCI-P3 | 95 procent |
| AMD FreeSync | Nee |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Markt positionering | Gamen |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 28 W |
| Vermogensverbruik (max) | 60 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Breedte ( zonder voet ) | 613,9 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 364 mm |
| Diepte verpakking | 227 mm |
| Gewicht verpakking | 14 kg |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Gewicht | 3,6 kg |
| Breedte | 613,9 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196548125326 |



















Er zijn voor dit product nog geen reviews.