HP ZBook Firefly G11 Intel Core Ultra 7 155H Mobiel werkstation 35,6 cm (14″) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA RTX A500 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grijs
HP ZBook Firefly G11. Type product: Mobiel werkstation, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Intel Core Ultra 7, Processormodel: 155H, Frequentie van processor: 1,4 GHz. Beeldschermdiagonaal: 35,6 cm (14″), HD type: WUXGA, Resolutie: 1920 x 1200 Pixels. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 1 TB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel Arc Graphics. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Pro. Kleur van het product: Grijs
7 op voorraad
€2.073,00
7 op voorraad
Beschrijving
Kies voor de allerbeste prestaties||Voorkom crashes en multitask zonder haperen met een Intel® CPU[1] en geïntegreerde of aparte GPU.[8]nnWerk de hele dag door. Waar je maar wilt||Werk overal productief met onze meest mobiele ZBook. Met een gewicht vanaf 1,72 kg[3] is dit dunne apparaat gemaakt voor onderweg.nnVerbinding maken. Communiceren. Werk samen||Werk overal efficiënt met Wi-Fi 6E[9], een 5MP-camera[2] en AI-software die storende achtergrondgeluiden blokkeert.[10]nnGa voor een beter milieu met pc’s die gericht zijn op duurzaamheid||HP hecht grote waarde aan de impact die onze producten hebben op mens en milieu. Daarom is dit apparaat EPEAT® Gold-geregistreerd[5] en is de buitenste doos 100% duurzaam geproduceerd.[6]nnWindows 11||Werk overal zonder in te boeten op prestaties of beveiliging met Windows 11 in combinatie met samenwerkings- en connectiviteitstechnologie van HP.nnIntel® Core™ Ultra-processor||Verhoog je productiviteit met een nieuwe architectuur die energiezuinige prestaties levert voor complexe zakelijke workloads en die speciaal ontworpen is voor geavanceerde AI-software door de juiste taak op het juiste moment naar de juiste engine te sturen. [4]nnNVIDIA® videokaart||Verwerk je grootste projecten met gemak dankzij een optionele NVIDIA RTX™ A500 laptop-GPU, gecertificeerd voor professionele apps.nnSnelle HP Z Turbo Drive-opslag||Werk zonder beperkingen vanaf elke locatie met lokale PCIe-opslag die tot 6 keer zo snel is als SATA SSD en tot 21 keer zo snel is als traditionele HDD-opslag. [11]nnHP Fast Charge||Razendsnel opladen, van 0 tot 50% in nauwelijks 30 minuten. [12]nnMorsbestendig toetsenbord||Een ongeluk zit in een klein hoekje. Daarom is ons toetsenbord voorzien van een kleine opening om gemorste vloeistof weg te laten lopen. Makkelijk schoon te maken.nnWi-Fi 6E||Profiteer met Wi-Fi 6E van een snelle en betrouwbare verbinding in omgevingen met veel draadloos verkeer. [13]nnToonaangevende beveiligingsvoorzieningen||Standaard voorzien van geavanceerde beveiligingsfuncties. Veiligheidsvoorzieningen zoals HP Sure Start, het eerste zelfherstellende BIOS, beschermen uw apparaat, en dus ook uw data en identiteit.
| Type product | Mobiel werkstation |
|---|---|
| Vormfactor | Clamshell |
| Introductie jaar | 2024 |
| Beeldschermdiagonaal | 35,6 cm (14") |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kleurbereik | 100 procent |
| Processorfabrikant | Intel |
| Frequentie van processor | 1,4 GHz |
| Aantal processorkernen | 16 |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Processor cache | 24 MB |
| Processor basisvermogen | 28 W |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD-geheugentype | TLC |
| NVMe | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| Privacycamera | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | |
| HDMI versie | 2.1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Nee |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Full-size toetsenbord | Ja |
| Invoerapparaat model | HP Premium toetsenbord |
| Meegeleverde software | HP Wolf Pro Security-editie (1 jaar) |
| Batterijcapaciteit | 56 Wh |
| Aantal batterijcellen | 3 |
| Snelle oplaadtijd (50%) | 30 min |
| AC-adapterfrequentie | 50 – 60 Hz |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen, Gebruiker |
| Breedte | 315,7 mm |
| Hoogte | 192 mm |
| Diepte verpakking | 69 mm |
| Manufacturer warranty | 1 jaar (1-1-0) garantie omvat 1 jaar garantie op onderdelen en arbeidskosten. Geen reparatie onsite. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198415473059 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Markt positionering | Prestaties |
| Originele merknaam | HP |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| HD type | WUXGA+ |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| RGB-kleurruimte | sRGB |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 7 |
| Processormodel | 155H |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 1) |
| Processor aantal threads | 22 |
| Prestatiekernen | 6 |
| Processor cache type | L3 |
| Maximaal turbovermogen | 115 W |
| Maximale frequentie NPU | 1,4 GHz |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Non-ECC | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| SSD interfaces | PCI Express |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Aparte grafische adapter | Ja |
| Grafische geheugen | 4 GB |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera voorzijde | Ja |
| Infrarood (IR) camera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Soort antenne | 2×2 |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Morsbestendig toetsenbord | Ja |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| HP-segment | Bedrijf |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Snel opladen | Ja |
| AC-adapter, vermogen | 100 W |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | TCO |
| Gewicht | 14,1 kg |
| Diepte | 224,4 mm |
| Breedte verpakking | 483 mm |
| Hoogte verpakking | 305 mm |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |






















Er zijn voor dit product nog geen reviews.