HP Z3700 keramisch witte draadloze muis
Met deze muis kom je altijd goed voor de dag.nKies nu de accessoires die bij je passen. Maak kennis met de nieuwe draadloze muis[1] die vakmanschap uitstraalt en dankzij een uniek, compact ontwerp uitstekend bij je past. Hij is functioneel. Hij is draagbaar. Hij is trendy. Hij past bij jou.
10 op voorraad
€49,00
10 op voorraad
Beschrijving
HP Z3700 keramisch witte draadloze muis. Vormfactor: Ambidextrous. Bewegingsdetectietechnologie: Optisch, Aansluiting: RF Draadloos, Bewegingsresolutie: 1200 DPI, Soort knoppen: Drukknoppen, Aantal knoppen: 2, Scroll type: Wiel. Stroombron: Batterijen. Kleur van het product: Zilver, Wit
| Bedoeld voor | Kantoor |
|---|---|
| Scroll type | Wiel |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Kleur van het product | Zilver, Wit |
| HP-segment | Thuis |
| Stroombron | Batterijen |
| Type batterij | AA |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Diepte | 60 mm |
| Gewicht | 50 g |
| Breedte verpakking | 198 mm |
| Hoogte verpakking | 53 mm |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Bewegingsresolutie | 1200 DPI |
| Aantal knoppen | 2 |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Vormfactor | Ambidextrous |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Breedte | 101 mm |
| Hoogte | 253 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Diepte verpakking | 139 mm |
| Gewicht verpakking | 150 g |












Er zijn voor dit product nog geen reviews.