HP Series 7 Pro Serie 7 Pro 27 inch QHD-monitor – 727pq
HP Series 7 Pro Serie 7 Pro 27 inch QHD-monitor – 727pq, 68,6 cm (27″), 2560 x 1440 Pixels, Quad HD, LCD, 5 ms, Zwart
20 op voorraad
€430,00
20 op voorraad
Beschrijving
Zie je ideeën tot leven komennZie al je ideeën helder op het scherm. De HP 27 inch QHD-monitor combineert heldere kleuren met een fraai design. De ideale combinatie voor jouw creatieve proces. Houd je visie scherp met een helder beeldscherm met grote kleurnauwkeurigheid.
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS Black |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| LED backlight | Ja |
| Helderheid (typisch) | 400 cd/m² |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,23 x 0,23 mm |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,7 cm |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Kleurstandaard gamut | sRGB, DCI-P3 |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 100 procent |
| AMD FreeSync | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Frameloos ontwerp | Ja |
| Voetenkleur | Zilver, Zwart |
| HDMI | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-uitgangsversie | 1.4 |
| HDCP | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte ( zonder voet ) | 613,4 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 354 mm |
| Diepte verpakking | 161 mm |
| Gewicht verpakking | 9,5 kg |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Gewicht | 6,2 kg |
| Breedte | 613,4 mm |
| Certificaten van naleving | BIS, BSMI, CB, CCC, CE, CECP, CEL, EAC, Federal Communications Commission (FCC), KC, KCC, Norma Oficial Mexicana (Mexicaanse normˌ NOM), RCM, VCCI, WEEE |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198415142542 |
| Resolutie | 2560 x 1440 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | Quad HD |
| Responstijd | 5 ms |
| Typische contrastverhouding | 2000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Backlight type | Edge-Lit |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixeldichtheid | 109 ppi |
| Frequentiebereik verticaal | 48 – 120 Hz |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Waasniveau | 25 procent |
| Kleurdiepte | 10 Bit |
| Kleurbereik | 100 procent |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| Knippervrije technologie | Ja |
| HP-segment | Bedrijf |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Afneembare standaard | Ja |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Nee |
| HDMI versie | 2.0 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Pivot hoek | -90 – 90° |
| Horizontaal draaibaar | -45 – 45° |
| Bereik kantelhoek | -5 – 20° |
| Stroomverbruik (typisch) | 38 W |
| Vermogensverbruik (max) | 91 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Soort voeding | Intern |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 – 80 procent |
| Gewicht (met standaard) | 6,2 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 74,5 mm |
| Breedte verpakking | 715 mm |
| Hoogte verpakking | 455 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI |
| Meegeleverde software | HP Display Center; HP Display Manager |
| Land van herkomst | China |
| Hoogte | 35,4 mm |
| Diepte | 74,5 mm |
| UNSPSC-code | 43211902 |
| Merk |











