HP Serie 7 Pro 37,5 inch WQHD+ Thunderbolt 4 monitor – 738pu pvc-vrij
Til je werk naar een hoger niveau met de HP 37,5 inch WQHD+ Thunderbolt 4-monitor. Werk sneller en efficiënter met een krachtige, ultrabrede curved monitor met indrukwekkende kleuren.
7 op voorraad
€1.652,00
7 op voorraad
Beschrijving
Perfectie van het hoogste niveaunVoor perfectie neem je geen genoegen met scherpe hoeken, kies voor de curve! Verhoog je productiviteit met de ultrabrede HP 37,5 inch WQHD+ Thunderbolt 4-monitor met indrukwekkende kleuren en een curved scherm.
| Beeldschermdiagonaal | 95,2 cm (37.5") |
|---|---|
| HD type | Wide Quad HD |
| Responstijd | 5 ms |
| Typische contrastverhouding | 2000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,23 x 0,23 mm |
| Grootte beeld (horizontaal) | 88 cm |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Kleurstandaard gamut | sRGB, DCI-P3 |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 100 procent |
| AMD FreeSync | Nee |
| Knippervrije technologie | Ja |
| HP-segment | Bedrijf |
| Aantal luidsprekers | 4 |
| Ingebouwde audio decoders | DTS Virtual:X |
| Voetenkleur | Zilver, Zwart |
| HDMI | Ja |
| USB Power Delivery tot max. | 100 W |
| HDMI versie | 2.0 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Ingebouwde KVM schakelaar | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Picture-in-Picture | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 – 80 procent |
| Breedte ( zonder voet ) | 894,4 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 396,9 mm |
| Diepte verpakking | 226 mm |
| Gewicht verpakking | 18,9 kg |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Gewicht | 1,22 kg |
| Breedte | 894,4 mm |
| Certificaten van naleving | BIS, BSMI, CB, CCC, CE, CECP, CEL, EAC, Federal Communications Commission (FCC), KC, KCC, Norma Oficial Mexicana (Mexicaanse normˌ NOM), RCM, VCCI, WEEE |
| UNSPSC-code | 43211902 |
| Resolutie | 3840 x 1600 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| Soort paneel | IPS Black |
| Beeldscherm vorm | Gebogen |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Helderheid (typisch) | 400 cd/m² |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Beeldverhouding | 21:9 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixeldichtheid | 111 ppi |
| Frequentiebereik verticaal | 30 – 60 Hz |
| Grootte beeld (verticaal) | 36,6 cm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Waasniveau | 25 procent |
| Kleurdiepte | 10 Bit |
| Kleurbereik | 100 procent |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Snel opladen | Ja |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 12 W |
| Afneembare standaard | Ja |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| HDCP | Ja |
| Op afstand bedienbaar | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Draaibaar | Ja |
| Bereik kantelhoek | -5 – 20° |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Soort voeding | Intern |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Diepte ( zonder voet ) | 108,4 mm |
| Breedte verpakking | 1060 mm |
| Hoogte verpakking | 527 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Meegeleverde kabels | AC, Thunderbolt |
| Meegeleverde software | HP Display Center; HP Client Management Script Library |
| Land van herkomst | China |
| Hoogte | 396,9 mm |
| Diepte | 108,4 mm |
| Manufacturer warranty | Drie jaar HP garantie |
| Certificering | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 197497776447 |










Er zijn voor dit product nog geen reviews.