HP Serie 7 Pro 27 inch 4K Conferencing Monitor – 727pm pvc-vrij
Maak een geweldige indruk en werk moeiteloos samen dankzij ingebouwde AI-conferencing op een indrukwekkend 4K-scherm met Thunderbolt™ 4.
6 op voorraad
€1.010,00
6 op voorraad
Beschrijving
Intelligent Conferencing: een nieuwe realiteitnStraal professionaliteit uit met de HP 27 inch 4K Conferencing Monitor met ingebouwde AI. Dankzij Intelligent Conferencing kun je productief samenwerken op een hoog niveau. En dat allemaal op een indrukwekkend scherm met krachtige Thunderbolt™ 4-functionaliteit.
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| HD type | 4K Ultra HD |
| Responstijd | 5 ms |
| Typische contrastverhouding | 2000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,15 x 0,15 mm |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,7 cm |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Kleurstandaard gamut | sRGB, DCI-P3 |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 100 procent |
| AMD FreeSync | Nee |
| Knippervrije technologie | Ja |
| HP-segment | Bedrijf |
| Ingebouwde camera | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 12 W |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Frameloos ontwerp | Ja |
| Voetenkleur | Zilver, Zwart |
| HDMI | Ja |
| USB Power Delivery tot max. | 100 W |
| HDMI versie | 2.0 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Ingebouwde KVM schakelaar | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Draaibaar | Ja |
| Bereik kantelhoek | -5 – 20° |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Soort voeding | Intern |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Diepte ( zonder voet ) | 75,5 mm |
| Breedte verpakking | 715 mm |
| Hoogte verpakking | 455 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Meegeleverde kabels | AC, Thunderbolt |
| Meegeleverde software | HP Display Center; HP Display Manager |
| Land van herkomst | China |
| Hoogte | 35,4 mm |
| Diepte | 755 mm |
| Manufacturer warranty | Drie jaar HP garantie |
| Certificering | |
| UNSPSC-code | 43211902 |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| Soort paneel | IPS Black |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Helderheid (typisch) | 400 cd/m² |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Contrast ratio (dynamisch) | 10000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixeldichtheid | 163 ppi |
| Frequentiebereik verticaal | 29 – 60 Hz |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Waasniveau | 25 procent |
| Kleurdiepte | 10 Bit |
| Kleurbereik | 100 procent |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Snel opladen | Ja |
| Infrarood (IR) sensor | Ja |
| Aantal luidsprekers | 4 |
| Megapixels | 5 MP |
| Ingebouwde audio decoders | DTS Virtual:X |
| Afneembare standaard | Ja |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| HDCP | Ja |
| Op afstand bedienbaar | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Scharnier | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Picture-in-Picture | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 – 80 procent |
| Breedte ( zonder voet ) | 613,4 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 354 mm |
| Diepte verpakking | 161 mm |
| Gewicht verpakking | 10,3 kg |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Gewicht | 7 kg |
| Breedte | 613,4 mm |
| Certificaten van naleving | BIS, BSMI, CB, CCC, CE, CECP, CEL, EAC, Federal Communications Commission (FCC), KC, KCC, Norma Oficial Mexicana (Mexicaanse normˌ NOM), RCM, VCCI, WEEE |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 197497774399 |













Er zijn voor dit product nog geen reviews.