HP Serie 5 31,5 inch FHD-monitor – 532sf
Zie meer op je schermnMet de HP Serie 5 31,5 inch FHD-monitor voer je elk project met passie uit. Het elegante, dunne en lichtgewicht design is flexibel zodat je volop van entertainment kunt genieten. Door de levendige kleuren en grote contrastratio zie je alles bovendien zoals het is bedoeld. Verbeter je kijkervaring en geniet dankzij de hoge refresh rate[1] van een prachtig beeld zonder haperingen.
26 op voorraad
€255,00
26 op voorraad
Beschrijving
Zie meer in kleurrijke details|http://images.icecat.biz/img/bullets/118627851-6607b64761ea2685572903.jpg|Ga lekker zitten en geniet van prachtige beelden met deze geweldige 31,5 inch FHD-monitor. Ervaar de kleuren en levendige details zoals ze zijn bedoeld met 99% sRGB-kleuren, een grote 3000:1 contrastratio en 300-nits helderheid.[1] De 100 Hz refresh rate staat garant voor moeiteloos scrollen en een soepele beeldweergave zonder haperingen.nnDun. Licht. Precies goed.|http://images.icecat.biz/img/bullets/118627851-6607b648b5b0e614468282.jpg|Deze dunne, lichtgewicht 31,5 inch FHD-monitor ziet er in elke ruimte goed uit. Of je nu leert, speel of content bekijkt, door het ultradunne design zonder randen aan drie zijden creëer je gemakkelijk een setup met twee schermen voor een betere kijkervaring. Het handige kabelbeheersysteem houdt je bureau bovendien opgeruimd. Je kunt daarnaast eenvoudig meer apparaten aansluiten via de VGA-poort en twee HDMI 1.4-poorten.nnCompact, elegant design||Een prachtige monitor voor elke ruimte met een elegant, dun en lichtgewicht profiel en de mogelijkheid om een tweede scherm toe te voegen voor een extra groot beeld. Geïntegreerd kabelbeheer voor een opgeruimd bureau.nn99% sRGB-kleurenbereik||Ideale, consistente kleurweergave met minimale inspanning.nnMicrorand aan 3 zijden||Maximaliseer je weergavegebied om meer te kunnen zien en doen.nnVerstelbare kanteling||De kantelbare standaard helpt je het perfecte beeld te krijgen zodat je productiever en comfortabeler kunt werken.nnTwee HDMI||Met 2 HDMI-poorten heb je meer opties en kun je meer apparaten aansluiten voor HD-weergave op een groot scherm.nnGeïntegreerd kabelbeheer||Houd je werkruimte mooi opgeruimd.nnGecertificeerd voor Works With Chromebook||Werkt perfect in combinatie met je Chromebook.[7,8]nnFHD-resolutie||Richt je op de fijnere details en geniet van een scherp en kristalhelder beeld met een FHD-resolutie van 1920 x 1080 op deze 31.5 inch monitor.[9]nnNog meer contrast||Zie meer heldere kleuren, schaduwen en highlights met een 3000:1 contrastratio.[1]nn300 nits||300-nits helderheid staat garant voor een duidelijke beeldweergave. Ervaar betere visuele prestaties voor je werk of voor een perfecte entertainmentervaring.[1]nn100 Hz refresh rate||Op deze monitor is door de 100 Hz refresh rate elk detail zichtbaar en worden frames soepel weergegeven voor een razendsnelle reactiesnelheid.[1]nnHP Eye Ease met Eyesafe-certificaat||Voorkom vermoeide ogen met een blauw licht-filter met echte kleuren dat altijd is ingeschakeld.[3]nnErgonomische installatiehandleiding||Ergonomische monitor van wereldklasse voor optimaal comfort de hele dag door.[2]nnHP Display Center||Pas je beeldscherm aan zoals jij dat wilt met de eenvoudige, intuïtieve HP Display Center-software.[10]nnMaterialen die ertoe doen||Gemaakt met 85% gerecycled plastic uit consumentenproducten en 5% gerecycled plastic dat anders in zee zou zijn beland.[4]nnDoordachte productverpakkingen||100% duurzaam geproduceerde verpakking die bijdraagt aan een meer circulaire economie.[5]nnHogere energie-efficiëntie||Dit display voldoet aan de hoogste energiebesparingsnorm met een ENERGY STAR-classificatie en EPEAT-registratie.[6]nnOntworpen met het oog op jouw comfort|http://images.icecat.biz/img/bullets/118627851-67fffbc0c1f9f743234377.jpg|Van het leren van nieuwe vaardigheden tot het uitoefenen van een hobby, met deze 31,5 inch FHD-monitor blijf je gefocust. Door de kantelbare standaard en de ergonomische installatiehandleiding[2] in HP Display Center kun je het comfort van deze monitor helemaal naar wens aanpassen. HP Eye Ease met Eyesafe-certificering[3] beperkt bovendien de hoeveelheid blauw licht zodat je geen vermoeide ogen krijgt en zonder dat dit gevolgen heeft voor de kleurnauwkeurigheid. Zo kun je meer doen en langer werken.
| Beeldschermdiagonaal | 80 cm (31.5") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | VA |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 100 Hz |
| Backlight type | Edge LED |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,36 x 0,36 mm |
| Grootte beeld (horizontaal) | 69,8 cm |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Knippervrije technologie | Ja |
| HP-segment | Thuis |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Kleur van het product | Zilver |
| Afneembare standaard | Ja |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Hoofdtelefoon uit | Nee |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| HDCP | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 24,6 W |
| Vermogensverbruik (max) | 30,4 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Soort voeding | Extern |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 – 80 procent |
| Gewicht (met standaard) | 5,1 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 40,2 mm |
| Breedte verpakking | 823 mm |
| Hoogte verpakking | 527 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI |
| Meegeleverde software | HP Display Center |
| Land van herkomst | China |
| Hoogte | 414,6 mm |
| Diepte | 40,2 mm |
| Manufacturer warranty | Twee jaar HP garantie |
| UNSPSC-code | 43211902 |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 7 ms |
| Typische contrastverhouding | 3000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Helderheid (typisch) | 300 cd/m² |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Contrast ratio (dynamisch) | 10000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixeldichtheid | 70 ppi |
| Frequentiebereik verticaal | 48 – 100 Hz |
| Grootte beeld (verticaal) | 39,3 cm |
| Waasniveau | 40 procent |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Kleurbereik | 99 procent |
| AMD FreeSync | Nee |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Markt positionering | Thuis |
| Rand voorzijde | Zwart/Zilver |
| Voetenkleur | Zilver |
| HDMI | Ja |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| HDMI versie | 1.4 |
| VESA-montage | Nee |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| Bereik kantelhoek | -5 – 25° |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte ( zonder voet ) | 710,3 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 414,6 mm |
| Diepte verpakking | 140 mm |
| Gewicht verpakking | 9 kg |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Stroomadapter inbegrepen | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Gewicht | 5,1 kg |
| Breedte | 710,3 mm |
| Certificaten van naleving | BIS, BSMI, CB, CCC, CE, CECP, CEL, EAC, Federal Communications Commission (FCC), ICES, KC, KCC, Norma Oficial Mexicana (Mexicaanse normˌ NOM), RoHS, VCCI, cTUVus |
| Certificering | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 197498945118 |












Er zijn voor dit product nog geen reviews.