HP Scanjet Pro N4600 fnw1 Flatbed-/ADF-scanner 1200 x 1200 DPI A5 Wit
HP Scanjet Pro N4600 fnw1, 216 x 356 mm, 1200 x 1200 DPI, 40 ppm, 40 ppm, 80 ipm, 80 ipm
6 op voorraad
€661,00
6 op voorraad
Beschrijving
HP Scanjet Pro N4600 fnw1. Maximum scanformaat: 216 x 356 mm, Optische scanresolutie: 1200 x 1200 DPI, ADF scan snelheid (b/w, A4): 40 ppm. Soort scanner: Flatbed-/ADF-scanner, Kleur van het product: Wit, Beeldschermdiagonaal: 7,11 cm (2.8″). Type beeldsensor: CIS, Dagelijkse diensten cyclus (max): 6000 pagina’s, Scan naar: E-mail, Network folder, PC. Capaciteit automatische documentinvoer: 100 vel. Maximale ISO A-series papierformaat: A5, Ondersteunde scanning media types: Enveloppen, Labels, Fotopapier, Normaal papier, ISO A-series afmetingen (A0…A9): A4, A5, A6
| Maximum scanformaat | 216 x 356 mm |
|---|---|
| Duplex scannen | Ja |
| ADF scan snelheid (b/w, A4) | 40 ppm |
| Soort scanner | Flatbed-/ADF-scanner |
| Kleur van het product | Wit |
| Touchscreen | Ja |
| Scanner-drivers | TWAIN |
| Frequentie van processor | 666 MHz |
| USB-poort | Ja |
| Wifi | Ja |
| Soort voeding | AC |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,06 W |
| Breedte | 536,5 mm |
| Hoogte | 133,3 mm |
| Breedte verpakking | 645 mm |
| Hoogte verpakking | 499 mm |
| Meegeleverde kabels | AC, USB |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 – 35 °C |
| TWAIN-versie | 2,4 |
| Optische scanresolutie | 1200 x 1200 DPI |
| Kleurenscans | Ja |
| ADF scan snelheid (b/w, A3) | 40 ppm |
| Ingebouwd display | Ja |
| Beeldschermdiagonaal | 7,11 cm (2.8") |
| Type beeldsensor | CIS |
| Scan naar | E-mail, Network folder, PC |
| Type processor | Ja |
| RAM-capaciteit | 0,5 GB |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Stroomverbruik (typisch) | 174 W |
| Ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Diepte | 325,4 mm |
| Gewicht | 61 kg |
| Diepte verpakking | 245 mm |
| Gewicht verpakking | 78 kg |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Temperatuur bij opslag | -40 – 60 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 – 90 procent |
| Land van herkomst | China, Taiwan |
| Merk |
























