HP ProBook 445 14 inch G11 Notebook PC AMD Ryzen™ 7 7735U Laptop 35,6 cm (14″) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Zilver
De HP ProBook 400-serie laptops bieden meerlaagse beveiliging[3] en eenvoudige upgrademogelijkheden met zakelijke prestaties in een verfijnd, duurzaam ontwerp voor hybride werknemers in groeiende bedrijven.
10 op voorraad
€1.092,00
10 op voorraad
Beschrijving
Flexibel werken was nog nooit zo eenvoudignDe HP ProBook 445 14 inch laptop biedt groeiende bedrijven zakelijke prestaties, meerlaagse endpointbeveiliging[3] en duurzaamheid in een eenvoudig te upgraden ontwerp. Dankzij de nieuwste AMD-processor[2] en lange batterijduur is deze functierijke pc goed uitgerust voor langdurige productiviteit en hybride werken.
| Type product | Laptop |
|---|---|
| Vormfactor | Clamshell |
| Markt positionering | Dagelijks |
| Land van herkomst | China, Thailand |
| Beeldschermdiagonaal | 35,6 cm (14") |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Kleurbereik | 45 procent |
| Processorfabrikant | AMD |
| Frequentie van processor | 2,7 GHz |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor cache type | L3 |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| ECC | Nee |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express |
| Interne-GPU-fabrikant | AMD |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera voorzijde | Ja |
| Infrarood (IR) camera | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Soort antenne | 2×2 |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| HP-voorcamera | HP Webcam 5MP |
| Batterijcapaciteit | 56 Wh |
| Aantal batterijcellen | 3 |
| Snelle oplaadtijd (50%) | 30 min |
| AC-adapterfrequentie | 50 – 60 Hz |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS, VCCI |
| Gewicht | 1,39 kg |
| Diepte | 224,4 mm |
| Hoogte (achterzijde) | 1,7 cm |
| Diepte verpakking | 449 mm |
| Kleur van het product | Zilver |
| Kleurnaam | Pike silver |
| Introductie jaar | 2024 |
| Originele merknaam | HP |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| HD type | WUXGA+ |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Processorfamilie | AMD Ryzen 7 |
| Processormodel | 7735U |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen 7000 Series |
| Processor aantal threads | 16 |
| Processor cache | 16 MB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Non-ECC | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| NVMe | Ja |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Aantal microfoons | 2 |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-controller-model | RZ616 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aanwijsapparaat | Clickpad |
| Morsbestendig toetsenbord | Ja |
| HP-luidsprekertype | HP Dual Speakers |
| HP-segment | Bedrijf |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Snel opladen | Ja |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen, Gebruiker |
| Duurzaamheidscertificaten | TCO |
| Breedte | 318,6 mm |
| Hoogte (voorzijde) | 1,09 cm |
| Breedte verpakking | 69 mm |
| Hoogte verpakking | 305 mm |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |

















Er zijn voor dit product nog geen reviews.