HP ProBook 440 14 inch G11 Notebook PC Intel Core Ultra 5 125U Laptop 35,6 cm (14″) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Zilver
De HP ProBook 400-serie laptops bieden meerlaagse beveiliging[4] en eenvoudige upgrademogelijkheden met topprestaties in een verfijnd, duurzaam ontwerp voor hybride werknemers in groeiende bedrijven.
4 op voorraad
€1.083,00
4 op voorraad
Beschrijving
Klaar voor de hybride werkplek||Verhoog de productiviteit bij het thuiswerken of op kantoor met de 16:10 beeldverhouding op een 14 inch scherm.nnBeschermd door HP Wolf Security||HP Wolf Pro Security Edition pc’s combineren HP Sure Click Pro met HP Sure Sense Pro door diepere bescherming dan de standaardversies via een 1-jarige of 3-jarige gebruikerslicentie met HP Support.[4] Dit vormt een krachtige, enkelvoudige oplossing waarvoor geen IT-beheerde pc-omgeving vereist is.nnHelp onze gezamenlijke toekomst te beschermen||Geproduceerd met oog voor duurzaamheid, met 100% duurzaam gewonnen materialen in de buitenste doos.[6]nnWindows 11||Werk overal zonder in te boeten op prestaties of beveiliging met Windows 11 in combinatie met samenwerkings- en connectiviteitstechnologie van HP.nnHP Sure Sense||Malware verandert snel en wordt daardoor niet altijd herkend door traditionele antivirussoftware. Bescherm uw pc tegen nieuwe aanvallen met HP Sure Sense, dat deep learning en AI toepast om beter te beschermen tegen geavanceerde malware.nnAutomatisch herstel van firmware-aanvallen||Firmware-aanvallen kunnen een pc volledig onbruikbaar maken. Zorg voor bescherming met het zichzelf herstellende HP BIOS. HP Sure Start Gen7 is in staat om het BIOS automatisch te herstellen van malware, rootkits of beschadiging.nnDe nieuwste Intel-multicoreprocessor||Configureer de CPU van je HP ProBook voor de perfecte combinatie van kracht, hoge prestaties en kwaliteit. De nieuwste Intel-processor verwerkt meerdere taken moeiteloos en betrouwbaar dankzij meerdere processorcores die het werk onderverdelen.[2]nnVeiligheid is uw hoogste prioriteit||De HP Wolf Pro Security Edition biedt voorgeconfigureerde PC-bescherming op bedrijfsniveau voor kleine en middelgrote bedrijven.[1]nnSnel en efficiënt WLAN||De draagbaarheid van je pc en de betrouwbaarheid van een snelle verbinding zijn bepalend voor waar je kunt werken. Profiteer van een snelle en betrouwbare verbinding in omgevingen met veel draadloos verkeer dankzij de gigabit-snelheid van Wi-Fi 6.[3]nnBrowse betrouwbaar||Bescherm uw pc tegen websites, Microsoft Office- en pdf-bijlagen die alleen-lezen zijn, malware, ransomware en virussen met de hardwarematige beveiliging van HP Sure Click.[5]nnWerken zonder onderbreking||Dankzij de volledig geïntegreerde, automatische functies van het HP BIOSphere Gen6-firmware-ecosysteem blijft de productiviteit hoog en de downtime minimaal. Uw pc’s zijn extra beveiligd dankzij automatische updates en veiligheidscontroles.[7]nnVersnel essentieel IT-beheer||De HP Manageability Integration Kit versnelt het maken van images en het beheer van hardware, BIOS en de beveiliging via Microsoft System Center Configuration Manager.[8]nnNieuwste Intel-processor||Werk efficiënt aan veeleisende projecten met krappe deadlines dankzij de nieuwste Intel-processor[2] en een lange batterijduur.
| Type product | Laptop |
|---|---|
| Vormfactor | Clamshell |
| Markt positionering | Dagelijks |
| Originele merknaam | HP |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| HD type | WUXGA+ |
| LED backlight | Ja |
| Kleurbereik | 45 procent |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 1) |
| Processor aantal threads | 14 |
| Prestatiekernen | 2 |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor basisvermogen | 15 W |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Non-ECC | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| NVMe | Ja |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera voorzijde | Ja |
| Infrarood (IR) camera | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Soort antenne | 2×2 |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aanwijsapparaat | Clickpad |
| Morsbestendig toetsenbord | Ja |
| Meegeleverde software | HP Wolf Pro Security-editie (1 jaar) |
| HP-voorcamera | HP Webcam 5MP |
| HP Artificial Intelligence | AI PC |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Snel opladen | Ja |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen, Gebruiker |
| Duurzaamheidscertificaten | TCO |
| Gewicht | 1,39 kg |
| Diepte | 224,4 mm |
| Hoogte (achterzijde) | 1,7 cm |
| Diepte verpakking | 449 mm |
| Manufacturer warranty | 1 jaar (1-1-0) garantie omvat 1 jaar garantie op onderdelen en arbeidskosten. Geen reparatie onsite. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198828566720 |
| Kleur van het product | Zilver |
| Kleurnaam | Snoekzilver |
| Introductie jaar | 2024 |
| Beeldschermdiagonaal | 35,6 cm (14") |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 5 |
| Processormodel | 125U |
| Aantal processorkernen | 12 |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Processor cache type | L3 |
| Maximaal turbovermogen | 57 W |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| ECC | Nee |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Aantal microfoons | 2 |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | |
| USB Sleep-and-Charge | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| HP-luidsprekertype | HP Dual Speakers |
| HP-segment | Bedrijf |
| Batterijcapaciteit | 56 Wh |
| Aantal batterijcellen | 3 |
| Snelle oplaadtijd (50%) | 30 min |
| AC-adapterfrequentie | 50 – 60 Hz |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Certificaten van naleving | CE, GS mark, RoHS, VCCI |
| Breedte | 318,6 mm |
| Hoogte (voorzijde) | 1,09 cm |
| Breedte verpakking | 69 mm |
| Hoogte verpakking | 305 mm |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |

















Er zijn voor dit product nog geen reviews.