HP M27m Conferencing Monitor
Vergader met vertrouwennWelkom bij een betere vergaderervaring. Dankzij de geïntegreerde 5MP-webcam, dubbele ruisonderdrukkende microfoons en ingebouwde luidsprekers is deze slanke 68,60 cm (27 inch) FHD-monitor het middelpunt van je dagelijkse verbonden leven. Hij is ontworpen voor gemak en eenvoud zonder afbreuk te doen aan de kwaliteit, zodat je je bij elk gesprek net zo goed voelt als je eruitziet.
16 op voorraad
€310,00
16 op voorraad
Beschrijving
Beter beeld en geluid dan ooit||Nooit meer wazige beelden of gedempt geluid tijdens videogesprekken. Krijg een scherp beeld met een geïntegreerde 5MP-webcam die twee keer zoveel pixels heeft als een 1080p-webcam. Geniet van een rijk geluid met de ingebouwde dubbele luidsprekers en ruisonderdrukkende microfoons, zodat je net zo goed klinkt als je eruitziet. Er is ook een fysieke privacyklep, zodat je je camera uit kunt zetten wanneer dat nodig is.nnUw webcam en audio op uw manier||Pas je webcam- en audio-instellingen aan jouw wensen aan via een eenvoudig en intuïtief dashboard in HP Display Center[1]. Gebruik het voorbeeldvenster om in te zoomen op het perfecte frame en om de helderheid of belichting aan te passen. Kies uit equalizermodi voor muziek, video en spraak om je geluidservaring te verfijnen.nnOpgeruimd bureau. Opgeruimde geest.||Vermijd rommel en maak verbinding via één USB-C®[2]-kabel die data, video en tot 65 W stroom levert vanaf de monitor voor een eenvoudige inrichting van je werkplek. Sluit je randapparatuur eenvoudig aan op de poorthub achter de monitor. Zo ziet eenvoud er nu uit.nnAfgestemd op comfort||Kantel naar wens, 100 mm in hoogte en draai de hoek in een comfortabele positie. Hou je ogen comfortabel met HP Eye Ease, het permanente filter voor weinig blauw licht.nnGemaakt met gerecyclede kunststoffen||De kunststoffen van deze monitor bevatten voor 90% gerecyclede materialen. De monitor wordt verzonden in een 100% recyclebare verpakking. [3,4]nnStap over op IPS||IPS-technologie zorgt voor een heldere weergave onder bijna elke hoek. Je zit overal op de eerste rang.nnDisplay met microrand aan drie zijden||Profiteer van een grotere schermruimte met een display met een flinterdunne rand aan drie zijden.nnFHD-resolutie||Geweldige beelden en een onvergetelijke kwaliteit van een verbazingwekkend FHD-display. [5]nnStroomvoorziening via USB-C®||Veelzijdige USB-C®-connectiviteit is niet alleen bedoeld voor video of data, maar je laadt er ook je pc mee op tot 65 W stroom. [2]nnMeer poorten. Meer flexibiliteit.||Boordevol poorten, waaronder HDMI, DisplayPort™, USB-C® en twee USB-poorten. [6]nnVesa-montage||Monteer op een arm of de muur met de standaard 100mm x 100mm VESA-montage.nnInclusief hoofdtelefoonconnector||Sluit je hoofdtelefoon eenvoudig aan voor een meer meeslepende vergaderervaring.nnDeel alleen wanneer jij dat wilt||Schuif de privacyklep erop voor een zorgeloze privacy.nnGeïntegreerde luidsprekers||Geniet van een geweldig geluid uit de ingebouwde speakers.
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| Soort paneel | IPS |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Schermhelderheid (piek) | 300 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamisch) | 8000000:1 |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Kleurbereik | 99 procent |
| Ingebouwde camera | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Markt positionering | Bedrijf |
| HDMI | Ja |
| HDMI versie | 1.4 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Draaibaar | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 30 W |
| Vermogensverbruik (max) | 130 W |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 95 procent |
| Gewicht (met standaard) | 7,3 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 48,2 mm |
| Breedte verpakking | 692 mm |
| Hoogte verpakking | 469 mm |
| Land van herkomst | China |
| Hoogte | 413 mm |
| Diepte | 482 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196548350476 |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| HD type | Full HD |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 75 Hz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Megapixels | 5 MP |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 10 cm |
| Horizontaal draaibaar | -45 – 45° |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Breedte ( zonder voet ) | 612 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 413 mm |
| Diepte verpakking | 220 mm |
| Gewicht verpakking | 11,3 kg |
| Gewicht | 73 kg |
| Breedte | 612 mm |














Er zijn voor dit product nog geen reviews.