HP M22f FHD-monitor
De hoogste definitie van comfort en design.nVerlies jezelf in de levensechte beelden op dit grote filmdoek, dat je een nieuw gevoel van comfort, welzijn en duurzaamheid geeft[1]. Speel, werk of staar gewoon voor je uit met de nieuwe definitie van hoge definitie.
16 op voorraad
€221,00
16 op voorraad
Beschrijving
De nieuwe definitie van hoge definitie||Dit FHD-display ziet er geweldig uit, met IPS-technologie voor een ultrabrede kijkhoek van 178 graden, 99% sRGB-kleurengamma voor nauwkeurige kleuren en FreeSync om je ogen gelijke tred te laten houden met je verbeelding[2].nnStaat goed, voelt goed, doet goed||Verhoog het kijkcomfort met Eyesafe-technologie die niet ten koste gaat van de kleurkwaliteit. Monitor ontworpen met oog voor duurzaamheid met 85% gerecycled materiaal en verpakt in gerecyclede materialen[1]. Goed bezig zijn zag er nog nooit zo goed uit.nnGestroomlijnd en naadloos||Optimaliseer je setup met een slank profiel, innovatieve kabelintegratie en naadloos ontwerp voor zij-aan-zij-schermen.nnEenvoudig aan te passen aan je persoonlijke voorkeuren.||Pas je display aan met de handige software van HP Display Center, waarin je alles op maat kunt instellen, schermen kunt splitsen en zelfs het scherm kunt dimmen.nnHP Eye Ease met Eyesafe®-certificaat||Het altijd ingeschakelde blauwlichtfilter maakt je ogen minder snel moe terwijl de kleuren net zo nauwkeurig blijven.nnKies het beste||IPS-technologie zorgt voor een heldere weergave onder bijna elke hoek. Je zit overal op de eerste rang.nnKabelgeleiding||Het kabelkanaal op de voet van het display vermindert de wirwar aan snoeren en zorgt voor een opgeruimde werkplek.nnFHD-display / 1080p-display||Geweldige beelden en een onvergetelijke kwaliteit van een verbazingwekkend FHD-display. [3]nnUiterst accurate kleuren||99% sRGB kleurruimte voor een ideale kleurweergave. [2]nnDuurzaam ontwerp||De plastic behuizing is ontworpen met oog voor duurzaamheid en is gemaakt van 85% gerecycleerde materialen en 5% gerecycled ocean-bound plastic. [1]
| Beeldschermdiagonaal | 54,6 cm (21.5") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 75 Hz |
| Helderheid (typisch) | 300 cd/m² |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Contrast ratio (dynamisch) | 10000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixeldichtheid | 102 ppi |
| Frequentiebereik verticaal | 48 – 75 Hz |
| Grootte beeld (verticaal) | 26,8 cm |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| AMD FreeSync-type | FreeSync |
| Knippervrije technologie | Ja |
| HP-segment | Thuis |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Voetenkleur | Zilver |
| HDMI | Ja |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| HDMI versie | 1.4 |
| Ingang stroom | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte ( zonder voet ) | 485,5 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 287,2 mm |
| Diepte verpakking | 11,8 mm |
| Gewicht verpakking | 41 kg |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde software | HP Display Center |
| Gewicht | 2,2 kg |
| Breedte | 485,5 mm |
| Certificaten van naleving | BIS, BSMI, CB, CCC, CE, CECP, CEL, EAC, Federal Communications Commission (FCC), ICES, KCC, Norma Oficial Mexicana (Mexicaanse normˌ NOM), VCCI, WEEE, cTUVus |
| Certificering | |
| UNSPSC-code | 43211902 |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 5 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Backlight type | Edge LED |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,248 x 0,248 mm |
| Grootte beeld (horizontaal) | 47,6 cm |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Kleurbereik | 99 procent |
| AMD FreeSync | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Markt positionering | Thuis |
| Afneembare standaard | Ja |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Hoofdtelefoon uit | Nee |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDCP | Ja |
| VESA-montage | Nee |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| Bereik kantelhoek | -5 – 25° |
| Stroomverbruik (typisch) | 13 W |
| Vermogensverbruik (max) | 19 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Soort voeding | Extern |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 – 80 procent |
| Gewicht (met standaard) | 2,2 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 31,8 mm |
| Breedte verpakking | 550 mm |
| Hoogte verpakking | 355 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Hoogte | 287,2 mm |
| Diepte | 318 mm |
| Manufacturer warranty | 2 jaar garantie |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196068980795 |
















Er zijn voor dit product nog geen reviews.