HP LaserJet Pro M501dn, Zwart-wit, Printer voor Bedrijf, Print, Dubbelzijdig afdrukken
Geef uw kantoor de beschikking over indrukwekkende printsnelheden en prestaties. Deze stroombesparende printer start sneller[1] en heeft ingebouwde beveiligingsfuncties om uw bedrijf te beschermen tegen bedreigingen. Originele HP tonercartridges met JetIntelligence produceren meer pagina’s.[2]
7 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €442,00.€369,00Huidige prijs is: €369,00.
7 op voorraad
Beschrijving
HP LaserJet Pro M501dn, Zwart-wit, Printer voor Bedrijf, Print, Dubbelzijdig afdrukken. Printtechnologie: Laser. Aantal printcartridges: 2, Gebruiksindicatie (maximaal): 100000 pagina’s per maand. Maximale resolutie: 4800 x 600 DPI. Maximale ISO A-series papierformaat: A4. Printsnelheid (zwart, standaardkwaliteit, A4/US Letter): 43 ppm, Duplex printen. Beeldscherm: LCD. Netwerkgereed. Kleur van het product: Wit
| Kleur | Nee |
|---|---|
| Duplex printen | Ja |
| Afdrukresolutie zwart | 4800 x 600 DPI |
| Beveiligd afdrukken | Ja |
| Printkleuren | Zwart |
| Paginabeschrijving talen | PCL 5, PCL 6, PDF 1.7, PostScript 3, URF, PWG, PCLmS |
| Printerlettertypen | Scalable, TrueType |
| Land van herkomst | Brazilië, Filipijnen |
| Totaal aantal invoerladen | 2 |
| Totale uitvoercapaciteit | 250 vel |
| Maximum invoercapaciteit | 1200 vel |
| Foto papier afmetingen | 10×15 cm |
| Aangepaste medialengte | 127 – 355,6 mm |
| Direct printen | Ja |
| Standaard interfaces | Ethernet, USB 2.0 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Intern geheugen | 256 MB |
| Type processor | Ja |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Ingebouwd display | Ja |
| Tekstregels | 2 regels |
| Certificering | |
| Stroomverbruik (gereed) | 6,1 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0,1 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 60 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 – 90 procent |
| Diepte | 376 mm |
| Gewicht | 1,16 kg |
| Diepte verpakking | 398 mm |
| Gewicht verpakking | 1,45 kg |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Lagen per pallet | 5 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 6 stuk(s) |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Printtechnologie | Laser |
| Maximale resolutie | 4800 x 600 DPI |
| Afdrukbereik | 5 mm |
| Aantal printcartridges | 2 |
| Aantal printerlettertypen | 84 |
| HP-segment | Bedrijf |
| Totale invoercapaciteit | 550 vel |
| Multifunctionele lade | Ja |
| Maximumaantal invoerladen | 3 |
| Maximale uitvoercapaciteit | 250 vel |
| Papierlade mediatypen | Dik papier, Enveloppen, Zwaar papier, Ruw papier, Postpapier, verbinding-papier, Normaal papier, Voorraad kaarten, Transparanten, Labels, Gerecycled papier |
| Afmetingen enveloppen | B5, C5, DL |
| Aangepaste mediabreedte | 76,2 – 215,9 mm |
| Papierlade mediagewicht | 60 – 200 g/m² |
| USB-poort | Ja |
| Wifi | Nee |
| Netwerkgereed | Ja |
| Maximaal intern geheugen | 256 MB |
| Frequentie van processor | 1500 MHz |
| Kleur van het product | Wit |
| Beeldscherm | LCD |
| Soort bediening | Knoppen |
| Stroomverbruik (in standby) | 6,1 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,1 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Ondersteunt Windows | Windows 7, Windows 8.1, Windows Vista x64, Windows Vista, Windows 10, Windows XP Home, Windows 8.1 x64, Windows 10 x64, Windows 8, Windows XP |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 – 32,5 °C |
| Duurzaamheidscertificaten | EPEAT Silver, ENERGY STAR, Taiwan Green Mark |
| Breedte | 418 mm |
| Hoogte | 289 mm |
| Breedte verpakking | 497 mm |
| Hoogte verpakking | 466 mm |
| Garantiekaart | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC |
| HP Auto-Aan/Auto-Uit | Ja |
| Pallet brutogewicht | 456,7 g |
| Producten per pallet | 30 stuk(s) |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 725184117558, 725184117565, 725184117572, 725184117589, 725184117596, 725184117602 |





















Er zijn voor dit product nog geen reviews.