HP E24mv G4 FHD Conferencing Monitor
Kom representatief voor de dagnMaak een geweldige indruk tijdens videogesprekken op deze full HD conferencing monitor van 60,45 cm (23,8 inch). De geïntegreerde uitschuifbare webcam van 5 MP met instelbare kanteling geeft beelden scherp en gedetailleerd weer – ook bij weinig licht – en de ingebouwde speakers en microfoon produceren een helder, realistisch geluid. Alles wat u nodig hebt om representatief voor de dag te komen bij elk gesprek. [1]
12 op voorraad
€263,00
12 op voorraad
Beschrijving
Verbeterd kijkgemak||We brengen veel van onze tijd met een scherm door, dus urenlang achter een monitor werken kan vermoeiend zijn en een behoorlijke impact hebben op de productiviteit. HP Eye Ease met TÜV Rheinland-certificering voor blauwlichtfilter in de hardware zorgt ervoor dat u de hele dag door prettig werkt doordat het blauwe licht wordt verminderd zonder dat er een gele gloed ontstaat.nnEindeloze instelmogelijkheden||Werk moeiteloos met ergonomie in vier richtingen waardoor u de hele dag comfortabel zit zonder last van uw nek, schouders of rug. Pas de instellingen voor kantelen, hoogte, draaien en zwenken aan zodat ze perfect zijn afgestemd op u, uw bureau en uw wensen. De FHD-monitor met een scherm van 60,45 cm (23,8 inch) met flinterdunne randen is gemakkelijk te zien vanuit vrijwel elke kijkhoek.nn3 jaar garantie||Profiteer van 3 jaar garantie.nnMeer poorten. Meer flexibiliteit.||Boordevol poorten met onder meer HDMI, DisplayPort™, USB-B en vier USB-poorten. [5]nnGepersonaliseerd en beschermd||Stel de helderheid en kleuren in zoals u ze wilt hebben of configureer beveiligingsprotocollen, allemaal zonder de OSD. Met HP Display Center geïnstalleerd, regelt u alles zelf. [6]nnEen nieuwe vorm van remote beheer||Met HP Display Manager is de monitor gemakkelijk remote te beheren. Vereenvoudig de implementatie en het volgen van assets en beheer remote de monitorinstellingen, zoals het uitschakelen. [7]
| Beeldschermdiagonaal | 60,5 cm (23.8") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Contrast ratio (dynamisch) | 5000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixeldichtheid | 93 ppi |
| Frequentiebereik verticaal | 50 – 60 Hz |
| Grootte beeld (verticaal) | 29,6 cm |
| Waasniveau | 25 procent |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Kleurbereik | 72 procent |
| AMD FreeSync | Nee |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Megapixels | 5 MP |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Afneembare standaard | Ja |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Audio-uitgang | Ja |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Hoogte, in bedrijf | 0 – 5000 m |
| Breedte ( zonder voet ) | 539,4 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 355,6 mm |
| Diepte verpakking | 411 mm |
| Gewicht verpakking | 10,4 kg |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde software | HP Display Center; HP Display Manager |
| Bevat geen | Arsenicum |
| Land van herkomst | China |
| Gewicht | 65 kg |
| Breedte | 539,4 mm |
| Certificaten van naleving | BIS, BSMI, CB, CCC, CE, CECP, CEL, EAC, Federal Communications Commission (FCC), GS mark, KCC, Norma Oficial Mexicana (Mexicaanse normˌ NOM), VCCI, WEEE, cTUVus |
| Certificering | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195122021795 |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 5 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,274 x 0,274 mm |
| Grootte beeld (horizontaal) | 52,7 cm |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Kleurstandaard gamut | NTSC |
| NTSC-dekking (normaal) | 72 procent |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Knippervrije technologie | Ja |
| HP-segment | Bedrijf |
| Ingebouwde camera | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Voetenkleur | Zilver |
| HDMI | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| HDMI versie | 1.4 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Pivot hoek | -90 – 90° |
| Horizontaal draaibaar | -45 – 45° |
| Bereik kantelhoek | -5 – 23° |
| Stroomverbruik (typisch) | 28 W |
| Vermogensverbruik (max) | 50 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Soort voeding | Intern |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 – 80 procent |
| Hoogte bij opslag | 0 – 12192 m |
| Gewicht (met standaard) | 6,5 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 47 mm |
| Breedte verpakking | 596 mm |
| Hoogte verpakking | 225 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI, USB Type-A naar USB Type-B |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Zonder zware metalen | Hg (kwik) |
| Hoogte | 355,6 mm |
| Diepte | 47 mm |
| Manufacturer warranty | 3 jaar garantie, inclusief 3 jaar garantie op onderdelen en arbeid. Bepaalde beperkingen en uitsluitingen zijn van toepassing. |
| UNSPSC-code | 43211902 |














Er zijn voor dit product nog geen reviews.