HP E24d G4 computer monitor 60,5 cm (23.8″) 1920 x 1080 Pixels Full HD LED Zwart, Zilver
U kunt met plezier aan uw bureau werken en IT op afstand uw HP apparaten laten beheren vanaf elke plek in het netwerk[2,3] met de gestroomlijnde USB-C™[1]-connectiviteit van de HP E24d G4 FHD Advanced dockingmonitor.
16 op voorraad
€515,00
16 op voorraad
Beschrijving
Creëer de ideale productiviteitshubnWerk met plezier aan uw bureau met de overzichtelijke aansluitmogelijkheden van de HP E24d G4 FHD Advanced dockingmonitor. Sluit uw dagelijkse accessoires aan op het display en voeg vervolgens uw pc toe met slechts één USB-C™[1]-kabel. Laat IT op afstand HP apparaten beheren vanaf elke plek in het netwerk via RJ-45.[2,3]
| Beeldschermdiagonaal | 60,5 cm (23.8") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Contrast ratio (dynamisch) | 5000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixeldichtheid | 92 ppi |
| Kleurbereik | 72 procent |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| HDCP | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 70 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Breedte ( zonder voet ) | 539,4 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 323 mm |
| Diepte verpakking | 206,8 mm |
| Gewicht verpakking | 11 kg |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Breedte | 539,4 mm |
| Certificering | |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LED |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 5 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,274 x 0,274 mm |
| Kleurstandaard gamut | NTSC |
| HP-segment | Bedrijf |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| HDMI | Ja |
| DVI-poort | Nee |
| HDMI versie | 1.4 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Pivot hoek | -90 – 90° |
| Horizontaal draaibaar | -30 – 30° |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Gewicht (met standaard) | 6,86 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 48,5 mm |
| Breedte verpakking | 539,4 mm |
| Hoogte verpakking | 486,4 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI, USB Type-C |
| Hoogte | 323,3 mm |
| Diepte | 4,85 mm |
















Er zijn voor dit product nog geen reviews.