HP E24d G4 computer monitor 60,5 cm (23.8″) 1920 x 1080 Pixels Full HD Grijs
U kunt met plezier aan uw bureau werken en IT op afstand uw HP apparaten laten beheren vanaf elke plek in het netwerk[2,3] met de gestroomlijnde USB-C™[1]-connectiviteit van de HP E24d G4 FHD Advanced dockingmonitor.
16 op voorraad
€450,00
16 op voorraad
Beschrijving
Creëer de ideale productiviteitshubnWerk met plezier aan uw bureau met de overzichtelijke aansluitmogelijkheden van de HP E24d G4 FHD Advanced dockingmonitor. Sluit uw dagelijkse accessoires aan op het display en voeg vervolgens uw pc toe met slechts één USB-C™[1]-kabel. Laat IT op afstand HP apparaten beheren vanaf elke plek in het netwerk via RJ-45.[2,3]
| Beeldschermdiagonaal | 60,5 cm (23.8") |
|---|---|
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 5 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,274 x 0,274 mm |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Hoofdtelefoon uit | Nee |
| VGA (D-Sub)poort(en) | |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Breedte ( zonder voet ) | 539,4 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 323,3 mm |
| Breedte verpakking | 646 mm |
| Hoogte verpakking | 269 mm |
| Meegeleverde kabels | DisplayPort, HDMI, USB Type-C |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Geïntegreerde TV Tuner | Nee |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamisch) | 5000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| 3D | Nee |
| Markt positionering | Bedrijf |
| HDMI | Ja |
| DVI-poort | Nee |
| Audio-ingangen | Nee |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Scharnier | Ja |
| Bereik kantelhoek | -5 – 20° |
| Stroomverbruik (typisch) | 70 W |
| Vermogensverbruik (max) | 175 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Diepte ( zonder voet ) | 48,5 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 6,86 kg |
| Diepte verpakking | 438 mm |
| Gewicht verpakking | 11,5 kg |
| Land van herkomst | China |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
















Er zijn voor dit product nog geen reviews.