HP E-Series E27q G4 computer monitor 68,6 cm (27″) 2560 x 1440 Pixels Quad HD LCD Zwart
Ga voor de optimale kijkervaringnWerk in alle comfort en blijf gefocust met de geoptimaliseerde ergonomie en Quad HD-resolutie van de HP E27q G4 QHD-monitor met HP Eye Easy die speciaal voor u is ontworpen. Maak het IT-medewerkers gemakkelijker met beheer op afstand.
50 op voorraad
€407,00
50 op voorraad
Beschrijving
Puur comfort begint bij HP Eye Ease||Geef uw ogen de hele dag door rust met HP Eye Easy: onze eerste ingebouwde, altijd actieve blauwe lichtfilter die uw levendige inhoud weergeeft met zero impact op de kleurnauwkeurigheid en zonder OSD werkt.nnStel het scherm in zoals u dat wilt||Verlies geen enkel moment aan productiviteit met een monitor die in 4 richtingen kan worden afgesteld voor perfecte ergonomie, microranden aan drie zijden, en een niet-flikkerend 27 inch scherm (68,58 cm) waarop u meer tegelijkertijd kunt zien, met Quad HD-resolutie voor scherpe beelden vanuit elke hoek.nnOp een verantwoorde manier gemaakt||Energiezuinigheid is ingebouwd in elk ENERGY STAR®-gecertificeerd, EPEAT® 2020-geregistreerd[3] en laag-halogeen[4] display. We gaan nog een stap verder met 100% recyclebare verpakkingen die gemakkelijk worden geaccepteerd door recyclingbedrijven.
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamisch) | 5000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| Knippervrije technologie | Ja |
| HP-segment | Bedrijf |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| HDMI | Ja |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-B |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| HDCP | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Scharnier | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 25 W |
| Vermogensverbruik (max) | 60 W |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Hoogte, in bedrijf | 0 – 5000 m |
| Breedte ( zonder voet ) | 613,3 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 366,1 mm |
| Diepte verpakking | 444 mm |
| Gewicht verpakking | 10,5 kg |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Certificaten van naleving | CE, WEEE |
| Resolutie | 2560 x 1440 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | Quad HD |
| Responstijd | 5 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Kleurbereik | 99 procent |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Nee |
| Aantal upstream-poorten | 1 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| HDMI versie | 1.4 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Draaibaar | Ja |
| Bereik kantelhoek | -5 – 23° |
| Plug and play | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Hoogte bij opslag | 0 – 12192 m |
| Gewicht (met standaard) | 7 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 47 mm |
| Breedte verpakking | 695 mm |
| Hoogte verpakking | 225 mm |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Certificering |














Er zijn voor dit product nog geen reviews.