HP Dual Mode muis
Draadloze muis met dual mode voor hogere productiviteitnMet deze draadloze muis met dual mode kun je eenvoudig verbinding maken met twee afzonderlijke pc’s via Bluetooth® of een 2,4-GHz draadloze verbinding. Schakel eenvoudig met één muisklik tussen de verschillende modi en beheer een tweede apparaat met slechts één muis.
10 op voorraad
€54,00
10 op voorraad
Beschrijving
HP Dual Mode muis. Vormfactor: Rechtshandig. Bewegingsdetectietechnologie: Optisch, Aansluiting: RF Draadloos, Bewegingsresolutie: 3600 DPI, Soort knoppen: Drukknoppen, Aantal knoppen: 5, Scroll type: Wiel. Stroombron: Batterijen. Kleur van het product: Zwart
| Bedoeld voor | Kantoor |
|---|---|
| Scroll type | Wiel |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Kleur van het product | Zwart |
| Stroombron | Batterijen |
| Type batterij | AA |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 8.1 |
| Breedte | 65 mm |
| Hoogte | 110 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Diepte verpakking | 53 mm |
| Gewicht verpakking | 140 g |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Bewegingsresolutie | 3600 DPI |
| Aantal knoppen | 5 |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| HP-segment | Thuis |
| Diepte | 32 mm |
| Gewicht | 70 g |
| Breedte verpakking | 139 mm |
| Hoogte verpakking | 197 mm |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |










Er zijn voor dit product nog geen reviews.