Hotpoint HS 1377C CPNE Zwart Ingebouwd 77 cm Inductiekookplaat zones 4 zone(s)
Hotpoint HS 1377C CPNE, Zwart, Ingebouwd, 77 cm, Inductiekookplaat zones, Glaskeramiek, 4 zone(s)
Voorraad:
1 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€518,00
1 op voorraad
Beschrijving
Hotpoint HS 1377C CPNE. Kleur van het product: Zwart, Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Breedte kookplaat: 77 cm. Soort bediening: Touch, Controle positie: Voorkant. Aangesloten lading (elektrisch): 7200 W, AC-ingangsspanning: 220-240 V, AC-ingangsfrequentie: 50 – 60 Hz. Breedte: 770 mm, Diepte: 510 mm, Hoogte: 54 mm
| Kleur van het product | Zwart |
|---|---|
| Breedte kookplaat | 77 cm |
| Soort materiaal (bovenkant) | Glaskeramiek |
| Kookzone 1 vorm | Rechthoekig |
| Kookzone 2 vorm | Vierkant |
| Kookzone 3 vorm | Vierkant |
| Soort bediening | Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Veiligheidsklep | Nee |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte | 770 mm |
| Hoogte | 54 mm |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Type kookplaat | Inductiekookplaat zones |
| Aantal branders/kookzones | 4 zone(s) |
| Type brander/kookzone 1 | Dubbele zone |
| Positie brander/kookzone 1 | Links |
| Type brander/kookzone 2 | Regulier |
| Positie brander/kookzone 2 | Midden voor |
| Type brander/kookzone 3 | Groot |
| Positie brander/kookzone 3 | Rechts achter |
| Materiaal pannensteun | Glas |
| Controle positie | Voorkant |
| Electronische ontsteking | Nee |
| Inbouw afzuigkap | Nee |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 31,3 A |
| Diepte | 510 mm |
| Gewicht | 1,09 kg |























Er zijn voor dit product nog geen reviews.