Hisense WF3S8043BB3 wasmachine Voorbelading 8 kg 1400 RPM Zwart
Hisense WF3S8043BB3, Voorbelading, 8 kg, B, 72 dB, 1400 RPM, A
1 op voorraad
€731,00
1 op voorraad
Beschrijving
Hisense WF3S8043BB3. Type lader: Voorbelading. Nominale capaciteit: 8 kg, Centrifuge-droger klasse: B, Geluidsniveau bij centrifugeren: 72 dB, Maximale centrifugesnelheid: 1400 RPM. Kleur van het product: Zwart. Breedte: 595 mm, Diepte: 510 mm, Hoogte: 845 mm. Energie-efficiëntieklasse: A
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop |
| Inverter technologie | Ja |
| Deur openingshoek | 135° |
| Kleur deurgreep | Zwart |
| Trommelinhoud | 54 l |
| Nominale capaciteit | 8 kg |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Wasprogramma's | Auto, Babyverzorging, Blouse/shirt, Katoen, Donzen kleding/dekbed, Eco 40-60°C, Hygiëne/anti-allergie, Snel, Spoelen & centrifugeren, Centrifuge, Sport, Stoom, Synthetische, Wol |
| AquaStop-functie | Nee |
| Automatische lastherkenning | Ja |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Automatisch doseersysteem | Nee |
| Aan-/uitknop | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Waterconsumptie per cyclus | 36 l |
| Energieverbruik wassen | 0,331 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Breedte | 595 mm |
| Hoogte | 84,5 mm |
| Breedte verpakking | 660 mm |
| Hoogte verpakking | 890 mm |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Type lader | Voorbelading |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Links |
| Type beeldscherm | LED |
| Deurkleur | Zwart |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Kijkglas | Ja |
| Maximale centrifugesnelheid | 1400 RPM |
| Geluidsemissieklasse | A |
| Uitgestelde start timer | Nee |
| Cyclustijd (max) | 218 min |
| Instelbare temperatuur | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Sensor programma selectie | Ja |
| Trommel schoonmaken | Ja |
| Verlichting in trommel | Nee |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Netbelasting | 1800 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Diepte | 510 mm |
| Gewicht | 58 kg |
| Diepte verpakking | 575 mm |
| Gewicht verpakking | 59,5 kg |













Er zijn voor dit product nog geen reviews.