Hisense RS677N4BID amerikaanse koelkast Vrijstaand 519 l D Roestvrijstaal
Hisense RS677N4BID, Vrijstaand, Amerikaanse deur, Roestvrijstaal, Touch, LED, Op de deur
Voorraad:
1 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€1.124,00
1 op voorraad
Beschrijving
Hisense RS677N4BID. Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Productontwerp: Amerikaanse deur, Kleur van het product: Roestvrijstaal. Totale nettocapaciteit: 519 l, Klimaatklasse: N-ST, Geluidsniveau: 41 dB. Nettocapaciteit koelkast: 334 l, Soort lamp: LED. Nettocapaciteit vriezer: 185 l, Vriezer positie: Onder, Vriescapaciteit: 11 kg/24u. Snoerlengte: 2 m
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Type beeldscherm | LED |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Klimaatklasse | N-ST |
| IJsmaker | Nee |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Aantal planken koelkast | 5 |
| Flessenrek | Ja |
| Super Cool functie | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Vriezer positie | Onder |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 6 uur |
| Aantal planken vriezer | 2 |
| Snoerlengte | 2 m |
| Jaarlijks energieverbruik | 247 kWu |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| Breedte | 977 mm |
| Hoogte | 1896 mm |
| Breedte verpakking | 910 mm |
| Hoogte verpakking | 1786 mm |
| Bruto gewicht | 114 kg |
| Productontwerp | Amerikaanse deur |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Locatie van display | Op de deur |
| Totale nettocapaciteit | 519 l |
| Geluidsniveau | 41 dB |
| Nettocapaciteit koelkast | 334 l |
| Aantal groente lades | 1 |
| Eierenrekje | Ja |
| Antibacteriële afdichting | Ja |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Nettocapaciteit vriezer | 185 l |
| Vriescapaciteit | 11 kg/24u |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Type stekker | Type F (CEE 7/4) |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Diepte | 730 mm |
| Gewicht | 10,4 kg |
| Diepte verpakking | 643 mm |
| Gewicht verpakking | 9,5 kg |
| Land van herkomst | China |






Er zijn voor dit product nog geen reviews.