Hisense RB440N4AFA koel-vriescombinatie Vrijstaand 336 l A Zilver
Houd voedsel vers en je energierekening laag met de Hisense RB440N4AFA koel-vriescombinatie. Met een ruime capaciteit van 336 liter, verdeeld over koel- en vriescompartimenten, combineert dit model met A-classificatie ruime opslagruimte met indrukwekkende energiezuinigheid – hij verbruikt slechts 109 kWh per jaar. De No Frost-technologie voorkomt ijsvorming in beide compartimenten, terwijl het multi-airway-systeem van de koelkast de lucht gelijkmatig laat circuleren voor een consistente koeling. Een Fresh zone-compartiment biedt de perfecte knapperige omgeving voor delicate producten. Ondanks het grote interieur heeft de RB440N4AFA een stil geluidsniveau van 35 dB. Dankzij het LED-display heb je alle bedieningselementen binnen handbereik en kun je de temperatuur moeiteloos aanpassen.
1 op voorraad
€1.253,00
1 op voorraad
Beschrijving
Hisense RB440N4AFA. Totale nettocapaciteit: 336 l. Deurscharnieren: Links, Type beeldscherm: LED. Klimaatklasse: N-T, Geluidsniveau: 35 dB. Nettocapaciteit koelkast: 238 l, No Frost (koelkast), Multi-luchtwegsysteem (koelkast), Koelkast binnenverlichting. Nettocapaciteit vriezer: 98 l, Vriescapaciteit: 7 kg/24u, No Frost (vriezer). Vers zone compartiment. Energie-efficiëntieklasse: A, Jaarlijks energieverbruik: 109 kWu
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Links |
| Type beeldscherm | LED |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Totale nettocapaciteit | 336 l |
| Geluidsemissieklasse | A |
| Water dispenser | Nee |
| Instelbare thermostaat | Ja |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Aantal planken koelkast | 4 |
| Super Cool functie | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Koelkastdeurvakken | 4 |
| Flessenrek | Nee |
| Nettocapaciteit vriezer | 98 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 15 uur |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Diepte | 579 mm |
| Gewicht | 9,1 kg |
| Breedte verpakking | 645 mm |
| Hoogte verpakking | 2101 mm |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Zilver |
| Kinderslot | Nee |
| Locatie van display | Op de deur |
| Plankmateriaal | Glas |
| Klimaatklasse | N-T |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Vakantie functie | Nee |
| Nettocapaciteit koelkast | 238 l |
| Aantal groente lades | 1 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Eierenrekje | Ja |
| Vriezer positie | Onder |
| Vriescapaciteit | 7 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Aantal planken vriezer | 3 |
| Temperatuur alarm | Ja |
| Jaarlijks energieverbruik | 109 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Breedte | 595 mm |
| Hoogte | 2017 mm |
| Diepte verpakking | 628 mm |
| Gewicht verpakking | 9,8 kg |








Er zijn voor dit product nog geen reviews.