Hisense FV354N4BIE diepvriezer Vrieskast Vrijstaand 260 l E Zilver
Hisense FV354N4BIE, 260 l, 13 kg/24u, SN-T, No Frost system, E, Zilver
Voorraad:
1 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€965,00
1 op voorraad
Beschrijving
Hisense FV354N4BIE. Nettocapaciteit vriezer: 260 l, Klimaatklasse: SN-T, Vriescapaciteit: 13 kg/24u, Bewaartijd bij stroomuitval: 13 uur, Geluidsniveau: 41 dB, Aantal sterren: 4*, No Frost system. Deurscharnieren: Links. Soort lamp: LED. Energie-efficiëntieklasse: E, Jaarlijks energieverbruik: 246 kWu. Kleur van het product: Zilver
| Type product | Vrieskast |
|---|---|
| Kleur van het product | Zilver |
| Aantal planken vriezer | 5 |
| Deurscharnieren | Links |
| Type beeldscherm | LED |
| Aantal vrieslades | 5 |
| Vriescapaciteit | 13 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| No Frost system | Ja |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Snelvriesfunctie | Nee |
| Multi-luchtwegsysteem | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 – 43 °C |
| Soort lamp | LED |
| Temperatuur alarm | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Breedte | 595 mm |
| Hoogte | 185,5 mm |
| Breedte verpakking | 643 mm |
| Hoogte verpakking | 1945 mm |
| Markt positionering | Staande |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Ingebouwd display | Ja |
| Omzetbare vriezer | Nee |
| Locatie van display | Op de deur |
| Nettocapaciteit vriezer | 260 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 13 uur |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsniveau | 41 dB |
| Brutocapaciteit vriezer | 300 l |
| IJsmaker | Ja |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Deur open alarm | Nee |
| Zwenkwieltjes | Ja |
| Jaarlijks energieverbruik | 246 kWu |
| Stroomgebruik per dag | 0,67 kWh/24u |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Diepte | 651 mm |
| Gewicht | 72 kg |
| Diepte verpakking | 713 mm |
| Gewicht verpakking | 8,1 kg |
| Land van herkomst | China |



















Er zijn voor dit product nog geen reviews.