Hisense 55U79NQ 55″ | Ultra HD 4K Mini LED Smart TV | VIDAA + Wifi | Dolby Vision | Local Dimming voor Diep Contrast | 144Hz
Je thuisbioscoop vraagt om een upgrade. Maak kennis met de Hisense 55U79NQ, een 139,7 cm (55″) 4K Ultra HD Smart TV die opnieuw definieert hoe een geweldig beeld eruit ziet. Het QD-Mini LED-scherm met Mini LED-achtergrondverlichting levert een verbluffende helderheid tot 500 nits en een epische contrastverhouding van 5000:1, waardoor kleuren als nooit tevoren van het flatscreen af spatten. Voeg daar Dolby Vision HDR en de allernieuwste resolutie van 3840 x 2160 pixels aan toe en je hebt een kijkervaring die de concurrentie in het stof laat bijten. Maar deze TV is niet alleen een mooi gezicht, het is ook een prestatiebeest. Een zinderende 144Hz verversingssnelheid houdt de actie vloeiend als zijde, of je nu naar de grote wedstrijd kijkt of vijanden afslacht in je nieuwste game-obsessie. En met ingebouwde Wifi en slimme mogelijkheden zijn al je favoriete streamingapps binnen handbereik. Het strakke zwarte ontwerp is de kers op de taart en past naadloos in elke moderne woonruimte. Verwen jezelf met de Hisense 55U79NQ – je oogappel.
3 op voorraad
€749,00
3 op voorraad
Beschrijving
Hisense 55U79NQ. Beeldschermdiagonaal: 139,7 cm (55″), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: QD-Mini LED, Beeldscherm vorm: Flat, LED backlight-type: Mini LED. Smart TV. Helderheid: 500 cd/m², Responstijd: 6 ms, Typische contrastverhouding: 5000:1, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9. Formaat digitaal signaal: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2. Wifi, Ethernet LAN. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 139,7 cm (55") |
|---|---|
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| LED backlight | Ja |
| Responstijd | 6 ms |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet TV | Ja |
| Operating systeem versie | VIDAA Smart OS |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde audio decoders | DTS Virtual:X, Dolby Atmos |
| Wifi | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Paneelmontage-interface | 400 x 200 mm |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Ondersteunde videoformaten | AVC, AVI, FLV, HEVC, MKV, MOV, MP4, MPEG, TS, WEBM |
| Ondersteund beeldformaat | BMP, GIF, JPEG, PNG |
| Aantal HDMI-poorten | 4 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal RF-poorten | 2 |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| DLNA-specificatie | DMP, DMR |
| Gewicht (met standaard) | 15,4 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 79 mm |
| Breedte verpakking | 1387 mm |
| Hoogte verpakking | 888 mm |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display technologie | QD-Mini LED |
| Typische contrastverhouding | 5000:1 |
| LED backlight-type | Mini LED |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Soort tuner | Analoog & digitaal |
| Smart TV | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | VIDAA |
| Timeshift | Ja |
| Smart modes | Dolby Vision IQ |
| Gemiddeld vermogen | 20 W |
| Equalizer-instellingen | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| VESA-montage | Ja |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Ondersteund audioformaat | AAC, FLAC, MP3, MPEG, OPUS, WAV, WMA |
| Ouderlijk toezicht | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| CI+ met Ziggo ondersteuning | Ja |
| Vermogensverbruik (max) | 200 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte ( zonder voet ) | 1231 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 717 mm |
| Diepte verpakking | 145 mm |
| Gewicht verpakking | 20,4 kg |










Er zijn voor dit product nog geen reviews.