Hisense 55U69NQ 50″ | Ultra HD 4K Mini LED Smart TV | VIDAA + Wifi | HDR10+ & Local Dimming voor Perfect Contrast | 50Hz
De Hisense 55U69NQ is een openbaring op het gebied van thuisbioscopen, met een 139,7 cm (55″) QD-Mini LED-scherm in een slanke zwarte behuizing. Met een 4K Ultra HD-resolutie van 3840 x 2160 pixels is elke film, show en game levensecht helder. Maar de echte magie zit in de Mini LED-achtergrondverlichting van het scherm met quantum dot-technologie, die OLED-achtige helderheid en kleur levert naast LED’s inktzwarte kleuren en nauwkeurige lokale dimfunctie. Het resultaat? Onverslaanbare contrastverhoudingen tot 4000:1 voor oogverblindende HDR10+ beelden die je entertainment van het scherm laten knallen. En met Smart TV-mogelijkheden, Wifi-connectiviteit en een razendsnelle responstijd van 8 ms is de 55U69NQ gemaakt voor de toekomst van streamen en gamen. Welkom bij het toppunt van thuis kijken.
13 op voorraad
€719,00
13 op voorraad
Beschrijving
Hisense 55U69NQ. Beeldschermdiagonaal: 139,7 cm (55″), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: QD-Mini LED, Beeldscherm vorm: Flat, LED backlight-type: Mini LED. Smart TV. Helderheid: 400 cd/m², Responstijd: 8 ms, Typische contrastverhouding: 4000:1, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9. Formaat digitaal signaal: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2. Wifi, Ethernet LAN. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 139,7 cm (55") |
|---|---|
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| LED backlight | Ja |
| Responstijd | 8 ms |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Soort tuner | Analoog & digitaal |
| Smart TV | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | VIDAA |
| Timeshift | Ja |
| Smart modes | Dolby Vision IQ |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Equalizer-instellingen | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| VESA-montage | Ja |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Ondersteund audioformaat | AAC, FLAC, MP3, MPEG, OPUS, WAV, WMA |
| Ouderlijk toezicht | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Audio-ingang (L, R) | 1 |
| Vermogensverbruik (max) | 180 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte ( zonder voet ) | 1232 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 711 mm |
| Diepte verpakking | 145 mm |
| Gewicht verpakking | 18,5 kg |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display technologie | QD-Mini LED |
| Typische contrastverhouding | 4000:1 |
| LED backlight-type | Mini LED |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet TV | Ja |
| Operating systeem versie | VIDAA Smart OS |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde audio decoders | DTS Virtual:X, Dolby Atmos |
| Wifi | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Paneelmontage-interface | 400 x 200 mm |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Ondersteunde videoformaten | AVC, AVI, FLV, HEVC, MKV, MOV, MP4, MPEG, TS, WEBM, WMV |
| Ondersteund beeldformaat | BMP, GIF, JPEG, PNG |
| Aantal HDMI-poorten | 3 |
| CI+ met Ziggo ondersteuning | Ja |
| Aantal RF-poorten | 2 |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| DLNA-specificatie | DMP, DMR |
| Gewicht (met standaard) | 13,1 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 76 mm |
| Breedte verpakking | 1387 mm |
| Hoogte verpakking | 838 mm |






Er zijn voor dit product nog geen reviews.