Hisense 43A6Q tv 109,2 cm (43″) 4K Ultra HD Smart TV Wifi Zwart 300 cd/m²
Filmavonden hebben er nog nooit zo filmisch uitgezien. De Hisense 43A6Q (109,2 cm) levert een echte 4K Ultra HD-ervaring met 3840 x 2160 pixels van kristalheldere helderheid. Maar de echte showstopper is de D-LED technologie, die het contrast en de kleurlevendigheid verhoogt voor een verbluffend levensechte HDR beeldkwaliteit. Deze LED smart TV is het totaalpakket: een razendsnelle quad core processor, ingebouwde WiFi en Bluetooth voor eindeloos streamen en eARC ondersteuning voor premium audio setups. En met stembediening via Amazon Alexa ben jij de regisseur van een gestroomlijnde kijkervaring. Ondanks al die kracht onder de motorkap behoudt de 43A6Q een slanke en minimalistische esthetiek in zwart die in elke ruimte past. Met slechts één HDMI 2.1-ingang nodigt dit pronkstuk je uit om plaats te nemen en je onder te dompelen in de top van je thuisbioscoop.
12 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €556,00.€397,00Huidige prijs is: €397,00.
12 op voorraad
Beschrijving
Hisense 43A6Q. Beeldschermdiagonaal: 109,2 cm (43″), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: LED, Beeldscherm vorm: Flat, LED backlight-type: Direct-LED. Smart TV. Helderheid: 300 cd/m², Responstijd: 9,5 ms, Typische contrastverhouding: 5000:1, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9. Formaat digitaal signaal: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2. Wifi, Ethernet LAN. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 109,2 cm (43") |
|---|---|
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| LED backlight | Ja |
| Responstijd | 9,5 ms |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Smart TV | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | VIDAA |
| Timeshift | Ja |
| Video-apps | Amazon Prime Video, Disney+, Movistar, Netflix, YouTube |
| Gemiddeld vermogen | 14 W |
| Ingebouwde audio decoders | DTS Virtual:X, DTS:X, Dolby AC4, Dolby MS12 |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Webbrowser | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Materiaal behuizing | Metaal, Kunststof |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Game modus | Ja |
| Ondersteunde videoformaten | AV1, AVC, H.264, HEVC/H.265, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP8, VP9, WMV3 |
| Ondersteund beeldformaat | BMP, GIF, JPEG, JPG, PNG |
| Aantal processorkernen | 4 |
| Ouderlijk toezicht | Ja |
| PC-ingang (D-Sub) | Nee |
| CI+ met Ziggo ondersteuning | Ja |
| Audio-ingang (L, R) | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Stemgids | Ja |
| Programmeringsperiode | 8 dag(en) |
| Hotel-modus | Ja |
| Werkt met Amazon Alexa | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte ( zonder voet ) | 963 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 560 mm |
| Breedte van de standaard | 22,2 cm |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Diepte verpakking | 132 mm |
| Gewicht verpakking | 10 kg |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Type processor | Ja |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display technologie | LED |
| Typische contrastverhouding | 5000:1 |
| LED backlight-type | Direct-LED |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| Soort tuner | Digitaal |
| Aantal tuners | 2 tuner(s) |
| Internet TV | Ja |
| Operating systeem versie | U8.5 |
| Screen mirroring | Ja |
| Smart modes | Dolby Vision, Filmmaker, VIDAA |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Audio-uitgangskanalen | 2.0 kanalen |
| Equalizer-instellingen | Ja |
| Wifi | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Paneelmontage-interface | 200 x 300 mm |
| Stand kleur | Zwart |
| Teletext | Ja |
| Ondersteund audioformaat | AAC, FLAC, LPCM, MP3, MPEG, MPEG-1, MPEG-2, OPUS, Vorbis, WAV, WMA |
| Videocompressieformaten | AVI, FLV, MKV, MOV, MP4, TS, WEBM, WMV |
| Spelkenmerken | Auto Low Latency-modus (ALLM), Game Bar, Variabele vernieuwingsfrequentie (VRR) |
| Aantal HDMI-poorten | 3 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Composiet video-ingang | 1 |
| PC audio ingang | Ja |
| Spraakbesturing | Ja |
| Elektronische TV-gids | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Slaaptimer | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 7,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Gewicht (met standaard) | 6,9 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 74 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 6,8 kg |
| Diepte van de standaard | 75,7 cm |
| Breedte verpakking | 1088 mm |
| Hoogte verpakking | 654 mm |
| Bureaustandaard | Ja |
| Processor | Quad Core/MT9603 |













Er zijn voor dit product nog geen reviews.