Hannspree HT161HNB computer monitor 39,6 cm (15.6″) 1366 x 768 Pixels HD LED Touchscreen Tafelblad Zwart
Hannspree HT161HNB, 39,6 cm (15.6″), 1366 x 768 Pixels, HD, LED, 12 ms, Zwart
49 op voorraad
€325,00
49 op voorraad
Beschrijving
Hannspree HT161HNB. Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6″), Resolutie: 1366 x 768 Pixels, HD type: HD, Display technologie: LED, Responstijd: 12 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 110°, Kijkhoek, verticaal: 85°. Ingebouwde luidsprekers. VESA-montage. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 39,6 cm (15.6") |
|---|---|
| Touchscreen | Ja |
| Soort paneel | TFT |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| LED backlight | Ja |
| Touchscreen technologie | Projected capacitive-systeem |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Kijkhoek, horizontaal | 110° |
| Pixel pitch | 0,252 x 0,252 mm |
| Frequentiebereik verticaal | 56 – 75 Hz |
| Hardheid oppervlak | 7H |
| AMD FreeSync | Nee |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | Nee |
| Glas dikheid | 0,83 mm |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Audio-ingangen | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75 mm |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Bereik kantelhoek | 15 – 50° |
| LED-indicatoren | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Diepte ( zonder voet ) | 86 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 13,2 kg |
| Diepte verpakking | 86 mm |
| Gewicht verpakking | 2,36 kg |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Glasbescherming | Ja |
| Resolutie | 1366 x 768 Pixels |
| Display technologie | LED |
| HD type | HD |
| Responstijd | 12 ms |
| Typische contrastverhouding | 500:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 262144 kleuren |
| Touch screen type | Tafelblad |
| Touch technologie | Multi-touch |
| Helderheid | 220 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamisch) | 40000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 85° |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Ondersteunt Windows | Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 8 |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 2 W |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal DisplayPorts | |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 10 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Soort voeding | AC |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Breedte ( zonder voet ) | 379,2 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 390 mm |
| Breedte verpakking | 453 mm |
| Hoogte verpakking | 390 mm |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Certificaten van naleving | RoHS |




























Er zijn voor dit product nog geen reviews.