Haier I-Pro Series 3 HW90-B14939 wasmachine Voorbelading 9 kg 1400 RPM Wit
Haier I-Pro Series 3 HW90-B14939, Voorbelading, 9 kg, B, 67 dB, 1400 RPM, A
Voorraad:
5 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€601,00
5 op voorraad
Beschrijving
Haier I-Pro Series 3 HW90-B14939. Type lader: Voorbelading. Nominale capaciteit: 9 kg, Centrifuge-droger klasse: B, Geluidsniveau bij centrifugeren: 67 dB, Maximale centrifugesnelheid: 1400 RPM. Kleur van het product: Wit. Breedte: 600 mm, Diepte: 670 mm, Hoogte: 850 mm. Energie-efficiëntieklasse: A
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Materiaal trommel | Roestvrijstaal |
| Type motor | Riemloos |
| Maximale centrifugesnelheid | 1400 RPM |
| Aantal wasprogramma's | 15 |
| Wasprogramma's | Stoom |
| Startvertraging | 24 uur |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Waterconsumptie per cyclus | 47 l |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Breedte verpakking | 653 mm |
| Hoogte verpakking | 695 mm |
| Type lader | Voorbelading |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Links |
| Deurkleur | Zwart |
| Trommelinhoud | 54 l |
| Nominale capaciteit | 9 kg |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Geluidsemissieklasse | A |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Onbalanscontrolesysteem | Ja |
| Cyclustijd (max) | 228 min |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Type stekker | Type F |
| Diepte | 670 mm |
| Gewicht | 74 kg |
| Diepte verpakking | 695 mm |
| Gewicht verpakking | 77 kg |


























Er zijn voor dit product nog geen reviews.