Grundig DTR 7000 BT DAB WEB cd-speler Draagbare cd-speler Zwart
Grundig DTR 7000 BT DAB WEB, Zwart, Draagbare cd-speler
Voorraad:
10 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
Oorspronkelijke prijs was: €254,00.€219,00Huidige prijs is: €219,00.
10 op voorraad
Beschrijving
Grundig DTR 7000 BT DAB WEB. Gemiddeld vermogen: 32 W. Ondersteunde frequentiebanden: FM. Soort apparaat: Draagbare cd-speler, Kleur van het product: Zwart. Type beeldscherm: LCD. Type aansluitplug: 3,5 mm
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen | 32 W |
| Inclusief RDS tuner | Ja |
| Soort apparaat | Draagbare cd-speler |
| MP3 afspelen | Ja |
| Type beeldscherm | LCD |
| Bluetooth | Ja |
| Type stroombron | AC, Batterij/Accu |
| Diepte | 185 mm |
| Breedte | 305 mm |
| Digital tuner | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| USB | Ja |
| Slaaptimer | Ja |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Stroomverbruik (typisch) | 32 W |
| Hoogte | 125 mm |
| Koptelefoon | Ja |




Er zijn voor dit product nog geen reviews.