Grundig CMS 3000 BT DAB+ Home audio-microsysteem 30 W Zwart, Zilver
Grundig CMS 3000 BT DAB+, Home audio-microsysteem, Zwart, Zilver, 30 W, DAB+, FM, PLL, UKW, LED, MP3, WMA
Voorraad:
10 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€126,00
10 op voorraad
Beschrijving
Grundig CMS 3000 BT DAB+. Soort: Home audio-microsysteem, Kleur van het product: Zwart, Zilver. Gemiddeld vermogen: 30 W. Ondersteunde frequentiebanden: DAB+, FM, PLL, UKW. Type beeldscherm: LED. Ondersteund audioformaat: MP3, WMA, Optische drive type: CD, CD-R, CD-RW
| Soort | Home audio-microsysteem |
|---|---|
| Optical disc player | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 30 W |
| Type beeldscherm | LED |
| Wifi | Nee |
| USB-poort | Ja |
| AUX ingang | Ja |
| Ondersteund audioformaat | MP3, WMA |
| Optische drive type | CD, CD-R, CD-RW |
| Aantal banden equalizer | 5 |
| Stroombron | AC |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Front speaker weight | 1,12 kg |
| Main unit gewicht | 1,67 kg |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Bluetooth-profielen | A2DP |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal voorkeurszenders | 40 |
| ID3 Tag weergave | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Apple docking | Nee |
| MP3 afspelen | Ja |
| Equalizer-instellingen | Ja |
| Cd-speler | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 30 W |
| Ingangsspanning | 220 – 240 V |
| Aantal | 1 |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Kleuring | Monochromatisch |
| Beeldscherm | LED |





Er zijn voor dit product nog geen reviews.