GIGABYTE G242-P31 LGA 4926 Rack (2U) Zwart, Grijs
GIGABYTE G242-P31, LGA 4926, Ampere Altra, DDR4-SDRAM, 4 TB, 3200 MHz, Achtkanaals
5 op voorraad
€4.350,00
5 op voorraad
Beschrijving
GIGABYTE G242-P31. Processor socket: LGA 4926, Compatibele processors: Ampere Altra. Ondersteunde geheugen types: DDR4-SDRAM, Maximum intern geheugen: 4 TB, Ondersteunende RDIMM klok snelheden: 3200 MHz. Opslagschijf afmetingen ondersteund: 2.5,3.5″, Ondersteunde types opslag-drives: HDD & SSD, Soorten RAID: 0, 1, 1E, 10. On-board graphics adapter model: Aspeed AST2500. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, LAN controller: Intel® I350-AM2
| Type processor | Nee |
|---|---|
| Aantal DIMM sloten | 16 |
| Maximum intern geheugen | 4 TB |
| Geheugen kanaal | Achtkanaals |
| Hot-swap HDD bays | Ja |
| Soorten RAID | 0, 1, 1E, 10 |
| Ethernet LAN | Ja |
| LAN controller | Intel® I350-AM2 |
| PCI Express x16 slots | 4 |
| Backplanes ondersteund | Ja |
| Type behuizing | Rack (2U) |
| LED-indicatoren | Ja |
| Reset button | Ja |
| Aantal hoofdvoedingen | 2 |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 – 35 °C |
| Breedte | 438 mm |
| Hoogte | 87,5 mm |
| Diepte verpakking | 679 mm |
| Processor socket | LGA 4926 |
| Compatibele processors | Ampere Altra |
| Ondersteunde geheugen types | DDR4-SDRAM |
| Aantal 3.5" bays | 4 |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal M.2 (M) slots | 2 |
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Netvoeding | 1600 W |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Platinum |
| Temperatuur bij opslag | -40 – 60 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 – 95 procent |
| Diepte | 820 mm |
| Breedte verpakking | 1077 mm |
| Hoogte verpakking | 300 mm |












Er zijn voor dit product nog geen reviews.