GIGABYTE AORUS FO32U EK computer monitor 80 cm (31.5″) 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD OLED Zwart
Dompel jezelf onder in het 31,5″ 4K Ultra HD OLED-beeldscherm van de GIGABYTE AORUS FO32U EK. Ervaar levensechte kleuren en haarscherpe details dankzij de ongelooflijke beeldkwaliteit van het OLED-paneel. Met een zinderende responstijd van 0,03 ms is het een droom om te gamen of video’s te bekijken zonder waas. Dankzij de kijkhoeken van 178 graden kun je vanuit bijna elke positie genieten van hetzelfde levendige beeld. Ingebouwde luidsprekers en een USB-hub voegen extra gemak toe. Deze gestroomlijnde, volledig zwarte monitor is ook compatibel met VESA-montage en kan in hoogte worden versteld voor een multimedia-installatie op maat. Upgrade uw desktop met de AORUS FO32U EK computermonitor voor adembenemende 4K Ultra HD-beelden.
3 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €1.565,00.€999,00Huidige prijs is: €999,00.
3 op voorraad
Beschrijving
GIGABYTE AORUS FO32U EK. Beeldschermdiagonaal: 80 cm (31.5″), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: OLED, Responstijd: 0,03 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. Ingebouwde USB-hub. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 80 cm (31.5") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | OLED |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast ratio (dynamisch) | 1500000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 69,9 cm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Kleurdiepte | 10 Bit |
| Kleurbereik | 99 procent |
| AMD FreeSync | Ja |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Kleur van het product | Zwart |
| HDMI | Ja |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-A, USB Type-C |
| USB Power Delivery tot max. | 18 W |
| DVI-poort | Nee |
| HDMI versie | 2.1 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Verstelbare hoogte (max) | 13 cm |
| Pivot hoek | 0 – 90° |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 57 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte ( zonder voet ) | 718,3 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 417,5 mm |
| Breedte verpakking | 980 mm |
| Hoogte verpakking | 580 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Hardwarekalibratie | Ja |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Display technologie | OLED |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Responstijd | 0,03 ms |
| Maximale refresh snelheid | 165 Hz |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,181 x 0,181 mm |
| Grootte beeld (verticaal) | 39,5 cm |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium Pro |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Markt positionering | Gamen |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| VGA (D-Sub)poort(en) | |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| Bereik kantelhoek | -5 – 20° |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 250 V |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Gewicht (met standaard) | 8,53 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 57,2 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 6,2 kg |
| Diepte verpakking | 190 mm |
| Gewicht verpakking | 13,2 kg |
| Meegeleverde kabels | DisplayPort, HDMI, Stroom, USB |
| Garantieperiode | 3 jaar |






































Er zijn voor dit product nog geen reviews.