GENESIS Toron 531 Headset Bedraad Hoofdband Gamen Zwart
GENESIS Toron 531, Bedraad, Gamen, 20 – 20000 Hz, 240 g, Headset, Zwart
Voorraad:
13 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€89,00
13 op voorraad
Beschrijving
GENESIS Toron 531. Type product: Headset. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Aanbevolen gebruik: Gamen. Frequentiebereik koptelefoon: 20 – 20000 Hz. Snoerlengte: 1 m. Gewicht: 240 g. Kleur van het product: Zwart
| Type product | Headset |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Gamen |
| Headset type | Stereofonisch |
| Inklapbaar | Nee |
| Kleur kabel | Zwart |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| 2x 3,5 mm-connectors | Ja |
| Maximum input vermogen | 20 mW |
| Gevoeligheid koptelefoon | 100 dB |
| Driver type | Dynamisch |
| Ruisonderdrukkingstype | Passief |
| Microfoontype | Boom |
| Gevoeligheid microfoon | -42 dB |
| Aantal | 1 |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type regeleenheid | Lijnbesturingseenheid |
| Snoerlengte | 1 m |
| Afneembare kabel | Ja |
| 3,5mm-connector | Ja |
| Akoestisch systeem | Halfgesloten |
| Impedantie | 32 Ohm |
| Diameter van de luidspreker | 5 cm |
| Aantal drivers | 1 |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Frequentie microfoon | 100 – 10000 Hz |
| Microfoon mute | Ja |
| Gewicht | 240 g |

















Er zijn voor dit product nog geen reviews.