GENESIS Thor 400 RGB toetsenbord Gamen USB QWERTY US International Zwart, Donkergrijs
GENESIS Thor 400 RGB, Bedraad, USB, Mechanische keyswitch, QWERTY, RGB LED, Zwart, Donkergrijs
20 op voorraad
€125,00
20 op voorraad
Beschrijving
GENESIS Thor 400 RGB. Toetsenbord formaat: Volledige grootte (100%), Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Aansluiting: USB, Toetsenbord toetsschakelaar: Mechanische keyswitch, Toetsenbordindeling: QWERTY, Aantal toetsen, toetsenbord: 108. Backlight type: RGB LED, Polssteun. Snoerlengte: 1,6 m. Aanbevolen gebruik: Gamen. Kleur van het product: Zwart, Donkergrijs
| Aanbevolen gebruik | Gamen |
|---|---|
| Aansluiting | USB |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 108 |
| Bedieningskracht | 45 g |
| Ingebouwd geheugen | Ja |
| Kleur van het product | Zwart, Donkergrijs |
| Backlight-kleur | Meerkleurig |
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Materiaal | Aluminium |
| USB-connectortype | USB Type-A |
| Anti-ghosting | Ja |
| Type stroombron | USB |
| Kleur van de verlichting | Multi |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Downloadbare software | Yes |
| Gewicht toetsenbord | 810 g |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Toetsenbord toetsschakelaar | Mechanische keyswitch |
| Taal toetsenbord | US International |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Keycaps | Double shot |
| Multimediatoetsen | Ja |
| Drukpunt | 1,8 mm |
| Backlight | Ja |
| Backlight type | RGB LED |
| Polssteun | Ja |
| Aantal lichteffecten | 13 |
| Snoerlengte | 1,6 m |
| Win-lock | Ja |
| Inclusief muis | Nee |
| Responstijd | 8 ms |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Certificaten van naleving | ANSI |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |





















Er zijn voor dit product nog geen reviews.