GENESIS THOR 300 toetsenbord Gamen USB QWERTY Portugees Zwart
GENESIS THOR 300, Bedraad, USB, Mechanische keyswitch, QWERTY, RGB LED, Zwart
20 op voorraad
€84,00
20 op voorraad
Beschrijving
GENESIS THOR 300. Toetsenbord formaat: Volledige grootte (100%). Stijl toetsenbord: Recht. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Aansluiting: USB, Toetsenbord toetsschakelaar: Mechanische keyswitch, Toetsenbordindeling: QWERTY, Aantal toetsen, toetsenbord: 104. Backlight type: RGB LED. Snoerlengte: 1,6 m. Aanbevolen gebruik: Gamen. Kleur van het product: Zwart
| Aanbevolen gebruik | Gamen |
|---|---|
| Aansluiting | USB |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Keycaps | Double shot |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 104 |
| Sneltoetsen | Ja |
| Programmeerbare hot keys | Ja |
| Bedieningskracht | 55 g |
| Backlight | Ja |
| Backlight type | RGB LED |
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Materiaal | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Snoerlengte | 1,6 m |
| Type stroombron | USB |
| Inclusief headset | Nee |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Toetsenbord toetsschakelaar | Mechanische keyswitch |
| Taal toetsenbord | Portugees |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Keycaps-materiaal | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Windows-toetsen | Ja |
| Aantal hot keys | 11 |
| Afstand tussen toetsen | 2 mm |
| Stemmingsrato | 1000 Hz |
| Kleur van het product | Zwart |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| USB-connectortype | USB Type-A |
| Win-lock | Ja |
| Inclusief muis | Nee |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Gewicht toetsenbord | 1,25 kg |
| Gebruikershandleiding | Ja |









Er zijn voor dit product nog geen reviews.