GENESIS NSG-2169 hoofdtelefoon/headset Bedraad Hoofdband Gamen USB Type-A Zwart
GENESIS NSG-2169, Bedraad, Gamen, 20 – 20000 Hz, Headset, Zwart
Voorraad:
200 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€74,00
200 op voorraad
Beschrijving
GENESIS NSG-2169. Type product: Headset. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Aanbevolen gebruik: Gamen. Frequentiebereik koptelefoon: 20 – 20000 Hz. Snoerlengte: 2,2 m, Kleur van het product: Zwart
| Type product | Headset |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Gamen |
| Headset type | Stereofonisch |
| Type regeleenheid | Lijnbesturingseenheid |
| Inklapbaar | Nee |
| Kleur kabel | Zwart |
| Backlight | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-connector | USB Type-A |
| Akoestisch systeem | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 5 cm |
| Aantal drivers | 1 |
| Frequentie microfoon | 100 – 10000 Hz |
| Aantal microfoons | 1 |
| Type verpakking | Doos |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Volumeregeling | Knop |
| Soort bediening | Knoppen |
| Snoerlengte | 2,2 m |
| Afneembare kabel | Nee |
| Backlight-kleur | Meerkleurig |
| USB-aansluiting | Ja |
| Driver type | Dynamisch |
| Microfoontype | Boom |
| Gevoeligheid microfoon | -42 dB |
| Microfoon mute | Ja |
| Aantal | 1 |



















Er zijn voor dit product nog geen reviews.