GENESIS NKG-2179 toetsenbord Gamen USB QWERTZ Duits Zwart
GENESIS NKG-2179, Bedraad, USB, Mechanische keyswitch, QWERTZ, RGB LED, Zwart
20 op voorraad
€110,00
20 op voorraad
Beschrijving
GENESIS NKG-2179. Toetsenbord formaat: Volledige grootte (100%). Stijl toetsenbord: Recht. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Aansluiting: USB, Toetsenbord toetsschakelaar: Mechanische keyswitch, Toetsenbordindeling: QWERTZ, Aantal toetsen, toetsenbord: 105. Backlight type: RGB LED. Snoerlengte: 1,8 m. Aanbevolen gebruik: Gamen. Kleur van het product: Zwart
| Aanbevolen gebruik | Gamen |
|---|---|
| Aansluiting | USB |
| Toetsenbordindeling | QWERTZ |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Fysieke indeling | ISO |
| Windows-toetsen | Ja |
| Bedieningskracht | 40 g |
| Stemmingsrato | 1000 Hz |
| Backlight | Ja |
| Backlight type | RGB LED |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Materiaal | Aluminium, Kunststof |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Anti-ghosting | Ja |
| Inclusief muis | Nee |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Toetsenbord toetsschakelaar | Mechanische keyswitch |
| Taal toetsenbord | Duits |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 105 |
| Multimediatoetsen | Ja |
| Rollover | N-toets rollover |
| Ingebouwd geheugen | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Backlight-kleur | Meerkleurig |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| USB-connectortype | USB Type-A |
| Hot-swap | Ja |
| Type stroombron | USB |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Gewicht toetsenbord | 1,15 kg |

















Er zijn voor dit product nog geen reviews.