GENESIS Neon 613 Headset Bedraad Hoofdband Gamen USB Type-A Zwart
GENESIS Neon 613, Bedraad, Gamen, 20 – 20000 Hz, Headset, Zwart
Voorraad:
200 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€60,00
200 op voorraad
Beschrijving
GENESIS Neon 613. Type product: Headset. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Aanbevolen gebruik: Gamen. Frequentiebereik koptelefoon: 20 – 20000 Hz. Snoerlengte: 2,2 m, Kleur van het product: Zwart
| Type product | Headset |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Gamen |
| Headset type | Stereofonisch |
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Inklapbaar | Nee |
| Kleur kabel | Zwart |
| Backlight | Ja |
| Materiaal behuizing | Metaal, Kunststof |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-connector | USB Type-A |
| Diameter van de luidspreker | 5 cm |
| Frequentie microfoon | 100 – 20000 Hz |
| Microfoon mute | Ja |
| Oplaadhouder | Nee |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Volumeregeling | Draaiknop |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Snoerlengte | 2,2 m |
| Afneembare kabel | Nee |
| Backlight-kleur | Meerkleurig |
| Plug and play | Ja |
| USB-aansluiting | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| Akoestisch systeem | Gesloten |
| Impedantie | 32 Ohm |
| Microfoontype | Boom |
| Gevoeligheid microfoon | -42 dB |
| Type verpakking | Doos |











Er zijn voor dit product nog geen reviews.