Gaming-Monitor Philips 272B1G/00 27″ Full HD
Deze gamingmonitor is uw toegangspoort tot een meeslepende, oogvriendelijke gamingwereld. Het 27″ Full HD IPS-scherm levert levendige beelden met brede 178-graden kijkhoeken, zodat u elk detail vangt, ongeacht de hoek. Dankzij de razendsnelle responstijd van 4 ms en verversingssnelheid van 75 Hz blijft de gameplay soepel en wazig terwijl je je een weg baant door de nieuwste titels. Met de volledig verstelbare standaard kun je de perfecte kijkpositie instellen met kantelen, draaien, draaien en hoogteverstelling. En als je een pauze nodig hebt, zorgen de ingebouwde luidsprekers voor rijke audio zonder rommel. Met een groot aantal video-ingangen tot je beschikking en plug-and-play-functionaliteit is de installatie een fluitje van een cent. En het beste is nog wel dat de flikkervrije technologie en de technologie met weinig blauw licht ervoor zorgen dat je ogen minder snel vermoeid raken tijdens lange gamesessies. Game in stijl en comfort met deze slanke IPS-monitor.
21 op voorraad
€264,00
21 op voorraad
Beschrijving
Gaming-Monitor Philips 272B1G/00 27″ Full HD
- Type stekker: EU-stekker
- Scherm: 27″
- Kleur:
- Zwart
- sRGB
- Responstijd: 4 ms
- VESA: 10 x 10 cm
- Helderheid:
- 250 cd/m2
- 250 ANSI
- Spanning:
- 100-240 V
- 240 V
- 100 – 240 V
- Energieklasse: C
- Resolutie: Full HD
- Aspectverhouding: 16:9
- Verbindingen:
- HDMI
- DisplayPort
- HDMI 1.4
- USB
- VGA
- Jack 3.5 mm
- HDCP
- USB A x 4
- DisplayPort 1.2
- DVI-D x 1
- Eigenschappen:
- Draaiend
- Mat
- Verstelbaar
- Met houder
- Verstelbare helling
- Verwijderbaar
- Plug & Play
- Lichtsensor
- Ingebouwde luidsprekers
- Plat scherm
- Resolutie (px): 1920 x 1080 px
- Technologie:
- LED
- IPS
- Flicker free
- Frequentie:
- 50 – 60 Hz
- 75 Hz
- Soort: As
- Contrastverhouding: 1000:1
- Input-verbinding: DVI
- Afwerking: Mat
- Poorten: Audio-input
- Compatibel: VESA
- Neiging: -90 / 90°
- Aanraakscherm: Nee
- Inclusief:
- Koptelefoon output
- Gebruikershandleiding
- Milieuvriendelijke verpakking: 100% recyclebaar
- Hoek: 178º
- Nauwkeurigheid (relatieve vochtigheid): 20 % – 80 %
- Connectoren: Kensington
- Voedingsbron: CC
- Niet inbegrepen: AMD FreeSync
- Montage: VESA
- Aanbevolen gebruik: Bedrijven en handel
- Draai: -180º / 180º
- Pixel Dichtheid (dpi): 82 dpi
- Diagonaal van het scherm (cm): 68,6 cm
| Gewicht | 8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 88 × 28 × 70 cm |
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 75 Hz |
| Backlight type | W-LED |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixeldichtheid | 82 ppi |
| Frequentiebereik verticaal | 48 – 75 Hz |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| Waasniveau | 25 procent |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 102 procent |
| Adobe RGB dekking | 83 procent |
| sRGB | Ja |
| AMD FreeSync | Nee |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 2 W |
| Kleur van het product | Zwart |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Voetenkleur | Zwart |
| HDMI | Ja |
| Versie USB-hub | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Aantal upstream-poorten | 1 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| DVI-D poorten | 1 |
| HDMI versie | 1.4 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| PC audio ingang | Ja |
| HDCP versie | 1.4 |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| LED-indicatoren | Ingeschakeld, Slaapstand |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,35 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Soort voeding | Intern |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Hoogte, in bedrijf | 0 – 3658 m |
| Breedte ( zonder voet ) | 613 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 36,6 mm |
| Breedte verpakking | 700 mm |
| Hoogte verpakking | 456 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Meegeleverde kabels | VGA, HDMI, DisplayPort, Audio (3ˌ5 mm), AC |
| Meegeleverde software | SmartControl |
| Bevat geen | Kwik, PVC/BFR |
| EasyRead-modus | Ja |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | CB, FCC Class B, ICES-003, CE Mark, TUV Ergo, TUV/GS, SEMKO, CU-EAC, EAEU RoHS, UKRAINIAN, TUV Eye Comfort certified |
| Beeldverbetering | SmartImage |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LED |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 4 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Ondersteunde video-modi | 720p, 768p, 1080p |
| Contrast ratio (dynamisch) | 50000000:1 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,8 cm |
| Sync-on-green (SOG) | Ja |
| DDC/CI | Ja |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Kleurbereik | 76 procent |
| NTSC-dekking (normaal) | 88 procent |
| Gleurengamma DCI-P3 | 80 procent |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Frameloos ontwerp | Ja |
| Afneembare standaard | Ja |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-B |
| DVI-poort | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Audio-ingangen | Ja |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| HDCP | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Pivot hoek | -90 – 90° |
| Horizontaal draaibaar | -180 – 180° |
| Bereik kantelhoek | 5 – 35° |
| Plug and play | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 131 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 9,2 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 60 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 – 80 procent |
| Hoogte bij opslag | 0 – 12192 m |
| Gewicht (met standaard) | 6 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 51 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 4,4 kg |
| Diepte verpakking | 215 mm |
| Gewicht verpakking | 9,63 kg |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, TCO |
| Glanstype buitenzijde | Getextureerd |
| Lichtsensor | Ja |
| LowBlue-modus | Ja |
| Officiële goedkeuringen | CB; FCC Class B; ICES-003; CE Mark; TUV Ergo; TUV/GS; SEMKO; CU-EAC; EAEU RoHS; UKRAINIAN; TUV Eye Comfort certified |
| Merk |


















Er zijn voor dit product nog geen reviews.