Gaming-Monitor Iiyama ProLite XUB2792HSU-B6 27″ Full HD 100 Hz
Ogen vastgelijmd aan het scherm, de hartslag gaat omhoog, controllers in de hand-dit is hoe gaming nirvana eruit ziet. De ProLite XUB2792HSU-B6 gamingmonitor van Iiyama tilt je computerinstallatie naar een heel nieuw niveau met zijn meeslepende 27″ Full HD-scherm en vloeistofvloeiende 100Hz verversingssnelheid. Voorbij zijn de dagen van hakkerige framerates en wazige bewegingen. Met deze monitor ziet u elke haarspeldbocht en inkomende headshot kristalhelder. Een IPS-paneel en brede 178º kijkhoeken zorgen ervoor dat de beelden vanaf elke zitplaats worden weergegeven. En dankzij de flikkervrije LED-technologie met weinig blauw licht behoort vermoeidheid van de ogen tot het verleden, zelfs als de gamesessies tot in de kleine uurtjes duren. Maar deze monitor is niet alleen voor gaming. Met de volledig verstelbare voet kunt u de kantel-, draai- en hoogteverstelling aanpassen voor een persoonlijke, ergonomische opstelling die werken en spelen tot een absoluut genot maakt. En met een reeks HDMI-, USB- en DisplayPort-aansluitingen sluit je hem moeiteloos aan op al je apparaten. Slank, stijlvol en krachtig, deze computermonitor legt de lat in elk opzicht hoger.
25 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €264,00.€229,00Huidige prijs is: €229,00.
25 op voorraad
Beschrijving
Gaming-Monitor Iiyama ProLite XUB2792HSU-B6 27″ Full HD 100 Hz
- Soort: Monitor
- Scherm: 27″
- Diagonaal van het scherm (cm): 68,6 cm
- Kleur: Zwart
- Eigenschappen:
- Verstelbaar
- Draaiend
- Verstelbare helling
- Ingebouwde luidsprekers
- Plat scherm
- Verbindingen:
- HDMI
- USB
- DisplayPort
- HDCP
- DisplayPort 1.4
- Aspectverhouding: 16:9
- Resolutie: Full HD
- Energieklasse: E
- Technologie:
- LED
- IPS
- Flicker free
- Frequentie: 100 Hz
- Helderheid: 250 ANSI
- VESA: 10 x 10 cm
- Spanning: 100 – 240 V
- Aanraakscherm: Nee
- Inclusief: Koptelefoon output
- Hoek: 178º
- Energieverbruik: 17 kWh
- Montage: VESA
- Resolutie (px): 1920 x 1080 px
| Gewicht | 8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 88 × 28 × 70 cm |
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 100 Hz |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Kleur van het product | Zwart |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | 15 cm, Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 17 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Gewicht (met standaard) | 5,7 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 209,5 mm |
| Breedte verpakking | 690 mm |
| Hoogte verpakking | 455 mm |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LED |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 0,4 ms |
| Typische contrastverhouding | 1300:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,311 x 0,311 mm |
| AMD FreeSync | Ja |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 2 W |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| HDCP | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Draaibaar | Ja |
| Bereik kantelhoek | -5 – 22° |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Breedte ( zonder voet ) | 612,5 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 394 mm |
| Diepte verpakking | 168 mm |














Er zijn voor dit product nog geen reviews.