Gaming-Monitor AOC Q27G4X Quad HD 27″
Gamen wordt een stuk meeslepender. Deze 27″ AOC-monitor brengt de actie tot leven in heldere, vloeiende Quad HD-resolutie (2560 x 1440) dankzij een snelle reactietijd van 1 ms en een razendsnelle vernieuwingsfrequentie van 180 Hz. Het IPS-paneel brede 178-graden kijkhoeken en 1000:1 contrastverhouding serveren rijke, levendige kleuren met diepe zwarttinten die elk subtiel detail onthullen. Of je nu een sluipschuttersschot afvuurt of haarspeldbochten neemt, dankzij AMD FreeSync en HDR-ondersteuning verloopt de gameplay vloeiend en ultrarealistisch. En dankzij de flexibele kantel-/draai-instelling, compatibiliteit met VESA-montage en kabelbeheer past deze gestroomlijnde zwart-rode gamingmonitor naadloos in je commandocentrum. Quad HD 27″ gamingmonitor. 1ms responstijd. 180Hz verversingssnelheid. AMD FreeSync. 1000:1 contrast. VESA-bevestiging. Kabelbeheer. HDR. Dubbele HDMI 2.0. DisplayPort 1.4. Hoofdtelefoonaansluiting. Breng gamewerelden tot leven.
13 op voorraad
€270,00
13 op voorraad
Beschrijving
Gaming-Monitor AOC Q27G4X Quad HD 27″
- Diagonaal van het scherm (cm): 68,6 cm
- Insteekproduct: Ja
- Scherm: 27″
- Type stekker: EU-stekker
- Energieklasse: F
- Kleur:
- Zwart
- Zwart/Rood
- Responstijd:
- 1 ms
- 0,5 ms
- Spanning:
- 100-240 V
- 100 – 240 V
- Resolutie: Quad HD
- Aspectverhouding: 16:9
- Verbindingen:
- HDMI
- DisplayPort
- HDMI 2.0
- 2
- HDCP
- DisplayPort 1.4
- DisplayPort x 1
- HDMI x 2
- Eigenschappen:
- Draaiend
- Mat
- Verstelbaar
- Kabelopruimer
- HDR
- Met houder
- Verstelbare helling
- Verwijderbaar
- Ledlamp in operatie-indicator
- Plug & Play
- Plat scherm
- Resolutie (px):
- 2560 x 1440 px
- 3840 x 2160 px
- Technologie:
- IPS
- LCD
- LED
- Frequentie:
- 50 – 60 Hz
- 180 Hz
- Soort: As
- Contrastverhouding: 1000:1
- Compatibel: VESA
- Neiging: -90 / 90°
- Aanbevolen gebruik: Gaming
- AC invoer frequentie: 50-60 Hz
- Aanraakscherm: Nee
- Inclusief: Koptelefoon output
- Hoek: 178º
- Montage: VESA
- Amperage: 1,5 A
| Gewicht | 8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 88 × 28 × 70 cm |
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | Fast IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 180 Hz |
| LED backlight | Ja |
| Helderheid (typisch) | 450 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamisch) | 80000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,7 cm |
| Waasniveau | 25 procent |
| Kleurbereik | 90 procent |
| Game modus | Ja |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Voetenkleur | Zwart |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| HDCP versie | 2.2 |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 13 cm |
| Pivot hoek | -90 – 90° |
| Horizontaal draaibaar | -28 – 28° |
| Bereik kantelhoek | 3 – 21° |
| Plug and play | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 29 W |
| Vermogensverbruik (max) | 50 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Soort voeding | Intern |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Hoogte, in bedrijf | 0 – 5000 m |
| Breedte ( zonder voet ) | 613,9 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 366,3 mm |
| Breedte verpakking | 822 mm |
| Hoogte verpakking | 481 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI |
| FPS-teller | Ja |
| Schaduwregeling | Ja |
| E-sports platte basis | Ja |
| Resolutie | 2560 x 1440 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | Quad HD |
| Responstijd | 1 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Backlight type | W-LED |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Frequentiebereik verticaal | 48 – 180 Hz |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| DDC/CI | Ja |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Markt positionering | Gamen |
| Frameloos ontwerp | Ja |
| Afneembare standaard | Ja |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| HDMI versie | 2.0 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| HDCP | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Stroom | 1.5 A |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Temperatuur bij opslag | -25 – 55 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 93 procent |
| Hoogte bij opslag | 0 – 12192 m |
| Gewicht (met standaard) | 5,29 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 51,3 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 3,42 kg |
| Diepte verpakking | 162 mm |
| Gewicht verpakking | 8,36 kg |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Lage invoervertraging | Ja |
| Richtpunt | Ja |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Merk |










Er zijn voor dit product nog geen reviews.