Gaggia Anima Deluxe Volledig automatisch Espressomachine 1,8 l
Gaggia Anima Deluxe, Espressomachine, 1,8 l, Koffiebonen, Ingebouwde molen, 1850 W, Zwart, Roestvrijstaal
Voorraad:
Uitverkocht
€509,00
Uitverkocht
Beschrijving
Gaggia Anima Deluxe. Type product: Espressomachine, Koffiezet apparaat type: Volledig automatisch, Capaciteit watertank: 1,8 l, Koffie invoertype: Koffiebonen, Reservoir voor gezette koffie: Beker, Capaciteit in kopjes: 1 kopjes, Ingebouwde molen. Type beeldscherm: LCD. Vermogen: 1850 W. Kleur van het product: Zwart, Roestvrijstaal
| Apparaatplaatsing | Aanrecht |
|---|---|
| Ingebouwde melkopschuimer | Ja |
| Afneembare watertank | Ja |
| Capaciteit watertank | 1,8 l |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Koffiezet apparaat type | Volledig automatisch |
| Warmwatersysteem | Ja |
| Hoogte | 340 mm |
| Capaciteit in kopjes | 1 kopjes |
| Breedte | 221 mm |
| Meerdere dranken | Ja |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Cappuccino maken | Ja |
| Soort bediening | Knoppen |
| Vermogen | 1850 W |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Roestvrijstaal |
| Espresso maken | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Koffie invoertype | Koffiebonen |
| Ingebouwde molen | Ja |
| Maximum werkdruk | 15 bar |
| Aantal malersinstellingen | 5 |
| Instelbare temperatuur | Ja |
| Stoomkraan | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 1 W |
| Type product | Espressomachine |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | LCD |
| Kleur van het product | Zwart, Roestvrijstaal |
| Uitneembare morsplaat | Ja |
| AC-ingangsspanning | 120 – 230 V |
| Gewicht | 83 kg |
| Diepte | 430 mm |
| Merk |



Er zijn voor dit product nog geen reviews.