EZVIZ EB3 4G Kogel (vorm) IP-beveiligingscamera Buiten 2304 x 1296 Pixels Plafond/muur
EZVIZ EB3 4G, IP-beveiligingscamera, Buiten, Draadloos, Plafond/muur, Zwart, Kogel (vorm)
55 op voorraad
€149,00
55 op voorraad
Beschrijving
EZVIZ EB3 4G. Soort: IP-beveiligingscamera, Ondersteuning voor plaatsing: Buiten, Connectiviteitstechnologie: Draadloos. Montagewijze: Plafond/muur, Kleur van het product: Zwart, Vormfactor: Kogel (vorm). Kijkhoek lens, horizontaal: 108°, Kijkhoek lens, verticaal: 56°, Kijkhoek lens, diagonaal: 130°. Type beeldsensor: CMOS, Omvang optische sensor: 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8″). Vaste focale lengte: 2,8 mm
| Soort | IP-beveiligingscamera |
|---|---|
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kijkhoek lens, verticaal | 56° |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Omvang optische sensor | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Aantal lenzen | 1 |
| Vaste focale lengte | 2,8 mm |
| Nachtkijker afstand | 15 m |
| LED-type | IR |
| Totaal aantal megapixels | 3 MP |
| Videocompressieformaten | H.264, H.265 |
| Video recording | Ja |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Bitrate | 1.5 Mbps |
| Ethernet LAN | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Ingebouwde HDD | Nee |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Anti-flikkering | Ja |
| Digitaal watermerk | Ja |
| Type stroombron | DC |
| Stroomuitvoer (volt) | 5 |
| Lengte | 153,3 mm |
| Breedte verpakking | 103 mm |
| Hoogte verpakking | 186 mm |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), REACH, RoHS, UKCA, WEEE |
| Meegeleverde kabels | DC |
| Montagebeugels meegeleverd | Ja |
| Boormal inbegrepen | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Dag/nacht modus | Ja |
| Montagewijze | Plafond/muur |
| Vormfactor | Kogel (vorm) |
| Kijkhoek lens, horizontaal | 108° |
| Kijkhoek lens, diagonaal | 130° |
| Aantal sensoren | 1 |
| Progressive scan | Ja |
| Maximum aperture number | 1,6 |
| Nachtvisie | Ja |
| Kleur nachtzichtafstand | 15 m |
| Maximum resolutie | 2304 x 1296 Pixels |
| Ondersteunde videoformaten | H.264, H.265 |
| Audiosysteem | 2-weg |
| Wifi | Ja |
| Kanaalbandbreedte | 20 MHz |
| Video bewegings-detectie | Ja |
| Hartslag | Ja |
| Ondersteunde Cloud-diensten | EZVIZ Cloud |
| Vermogensverbruik (max) | 10 W |
| Stroomuitvoer (ampère) | 2 A |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -20 – 50 °C |
| Breedte | 63 mm |
| Gewicht | 222,7 g |
| Diepte verpakking | 103 mm |
| Gewicht verpakking | 569 g |
| Aantal cameras | 1 |
| Montage gereedschap | Ja |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Inclusief batterij | Ja |
| Merk |



Er zijn voor dit product nog geen reviews.