Eufy Clean L60 Hybrid SES + 60-Tage-Staubbeutel robotstofzuiger 0,29 l Zakloos Zwart
Eufy Clean L60 Hybrid SES + 60-Tage-Staubbeutel, Zakloos, Zwart, Rond, 0,29 l, 2,5 l, 0,28 l
Voorraad:
5 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€434,00
5 op voorraad
Beschrijving
Eufy Clean L60 Hybrid SES + 60-Tage-Staubbeutel. Stofzuigercontainer type: Zakloos, Kleur van het product: Zwart, Vorm: Rond. Stofcapaciteit (totaal): 0,29 l, Stofcapaciteit (basis): 2,5 l, Capaciteit watertank: 0,28 l. Capaciteit van de accu/batterij: 2600 mAh, Looptijd: 120 min, AC-ingangsspanning: 100 – 240 V. Hoogte: 332 mm, Breedte: 102 mm, Diepte: 326 mm
| Stofzuigercontainer type | Zakloos |
|---|---|
| Vorm | Rond |
| Capaciteit watertank | 0,28 l |
| Obstakeldetectie | Ja |
| Frequentieband | 5 GHz |
| Navigatie type | Laser Distance Sensor (LDS), iPath Laser Navigation |
| Werkt met Amazon Alexa | Ja |
| Looptijd | 120 min |
| Hoogte | 332 mm |
| Diepte | 326 mm |
| Inclusief basisstation | Ja |
| Zuigkracht | 5000 Pa |
| Kleur van het product | Zwart |
| Op afstand bedienbaar | Ja |
| Stofcapaciteit (totaal) | 0,29 l |
| Stofcapaciteit (basis) | 2,5 l |
| Gewicht basisstation | Bezig met opladen, Purification |
| Wifi | Ja |
| Over drempelhoogte (max) | 2 cm |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Breedte | 102 mm |
| Inclusief dockingstation | Ja |

















Er zijn voor dit product nog geen reviews.