EPOS IMPACT SC 660
EPOS IMPACT SC 660, Bedraad, Oproepen/muziek, 50 – 18000 Hz, 95 g, Headset, Zwart, Zilver
20 op voorraad
€192,00
20 op voorraad
Beschrijving
Hoogwaardige, bedrade, dubbelzijdige headset met Easy Disconnect, geoptimaliseerd voor gebruik met vaste telefoons. Ontworpen voor contactcenter- en kantoorprofessionals die uitstekende geluidsprestaties, een kwalitatief hoogwaardig, duurzaam ontwerp en uitzonderlijk draagcomfort nodig hebben.
| Type product | Headset |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Oproepen/muziek |
| Headset type | Stereofonisch |
| Soort bediening | Knoppen |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Akoestisch systeem | Open |
| Impedantie | 200 Ohm |
| Soort magneet | Neodymium |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Frequentie microfoon | 150 – 6800 Hz |
| Ruisonderdrukking microfoon | Ja |
| Oplaadbare batterij | Nee |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 – 95 procent |
| Breedte verpakking | 155 mm |
| Hoogte verpakking | 65 mm |
| Snelstartgids | Ja |
| Oordopjes | Ja |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Regelbaar volume | Ja |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Volumeregeling | Knop |
| Snoerlengte | 1 m |
| Certificering | Alcatel Lucent , Cisco Jabber, Google Chromebook |
| Gevoeligheid koptelefoon | 103 dB |
| Driver type | Dynamisch |
| Microfoontype | Boom |
| Microphone direction type | Unidirectioneel |
| Microfoon mute | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -5 – 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 70 °C |
| Gewicht | 95 g |
| Diepte verpakking | 205 mm |
| Gewicht verpakking | 209 g |
| Veiligheidsblad | Ja |
| Opbergetui | Ja |
| Aantal | 1 |
| Materiaal | Kunstleer, Kunststof |
| Merk |



























